Free songs
Home / Komerčné články / Posuvné dvere vyriešia mnohé problémy aj vo vašom bývaní

Posuvné dvere vyriešia mnohé problémy aj vo vašom bývaní

 

Potrebujete rozčleniť priestor na viacero zón? Máte malý byt a chcete šikovne oddeliť jeho časť na získanie súkromia? Alebo jednoducho z priestorových dôvodov nedokážete do miestnosti umiestniť klasické dvere na pántoch? Máme pre vás výborný nápad, ako jednoducho vyriešiť všetky tieto problémy.

posuvne-interierove-dvere-zamainterier.sk

Posuvné dvere plnohodnotne nahradia stenu či klasické dvere

Vďaka praktickému riešeniu posuvných dverí dokážete jednu veľkú miestnosť rozdeliť na niekoľko zón, ktoré však môžu byť v prípade potreby aj naďalej ako jeden celistvý priestor. Takto dokážete napríklad jednoizbový byt predeliť na dennú a spaciu miestnosť a získať tak cenné súkromie alebo spojenú obývačku od kuchyne, keď nechcete, aby sa domom šírili vône pri varení. Posuvné interiérové dvere pri otváraní nepotrebujú žiaden priestor, a preto sa môžu využiť aj ako alternatívna klasických dverí, ak napríklad priestor v chodbe neposkytuje dostatočnú plochu na ich otváranie. Špeciálne sklené výplne dverí dokážu dokonca prepúšťať svetlo do oddeleného priestoru bez toho, aby bola výplň priehľadná. Inak sa do dverí obyčajne vkladajú drevené výplne v závislosti od dizajnu interiéru, do ktorého sa umiestňujú. Variácie výplni dverí záležia len na vašej fantázii a vami preferovanom štýle interiéru.

Kvalitné materiály s dlhou životnosťou

Posuvné interiérové dvere na rozdiel od tých klasických, nezaberajú v priestore takmer žiadne miesto. Sú v postate súčasťou steny alebo môžu samé vytvárať plochu oddeľujúcu dve miestnosti. Pohybujú sa po hliníkových koľajničkách, a teda absolútne nevystupujú do okolitého priestoru a dá sa s nimi manipulovať tak, ako aktuálne potrebujete. Vysokokvalitné materiály zabezpečia, že aj pri neustálom otváraní a zatváraní posuvných dverí sa materiál systému pohybu, ani samotných dverí, neopotrebuje. Napriek tomu sú neustále hľadané nové konštrukčné riešenia, ktoré prinesú zákazníkom vyššiu kvalitu a nové možnosti s využitím dverí.

Posuvné dvere môžu obohatiť aj váš domov a prakticky v ňom vytvoriť doposiaľ nepoznaný priestor. Môžete si ich zaobstarať s aj odbornou pomocou, ktorá vám pomôže pri architektonickom riešení, ale aj výbere vhodnej výplne dverí. Všetko navyše až so 7 ročnou zárukou. Zama Interiér disponuje s dlhoročnými skúsenosťami siahajúcimi až do roku 1992. Vďaka nim dokáže každý problém vyriešiť promptne a k vašej spokojnosti.

 

Scroll To Top