Free songs
Home / Komerčné články / Čím obdarovať ženu
Čím obdarovať ženu

Čím obdarovať ženu

Je jasné, že každá žena sa chce páčiť je to jej prirodzená vlastnosť. Veľa hodín trávime napríklad nakupovaním čo sa nie vždy u našich partnerov stretne s pochopením. No a potom keď nám majú kúpiť nejaký darček keď máme sviatok, či už narodeniny alebo na výročie, nevedia si dať rady. Preto páni zapamätajte si, že by ste mali venovať viacej pozornosti svojim partnerkám aj v tomto smere.

Vyberte vhodný darček

Vyberte vhodný darček

No menšia rada pre vás môže byť taká, že pekným šperkom alebo kvalitnými hodinkami nikdy nič nepokazíte. Náročné dámy určite potešíte aj nejakým jemným šperkom napríklad od značky Swarovski. A ako vybrať taký aby sa vašej partnerke naozaj páčil hlavne ak to má byť prekvapenie? Držte sa našich rád a zaručene budete mať úspech.

V prvom rade sa snažte aby šperky vždy spolu ladili hlavne ak ich chcete kúpiť viac. Nič preto nepokazíte ak kúpite rovno celý sed, ktorý zvyčajne obsahuje náušnice, náhrdelník a náramok. Všímajte si aj to aké šperky vaša partnerka preferuje a aké rada a často nosí. Dámy, ktoré bývajú rady v centre pozornosti sa výrazných šperkov neboja a preto stavte na výraznejší tvar a farby s väčším kamienkom a moderným dizajnom. Ak je vaša partnerka skôr dievčenskejší typ zvoľte menej výrazný šperk napríklad menšej veľkosti, s menším kamienkom alebo jednofarebný. Pomôcť vám môže napríklad aj to ako sa vaša partnerka oblieka, či má športovejší štýl, elegantný alebo romantický.

Ak si napriek tomu nie ste stále istý potom by ste mohli staviť napríklad na hodinky. Na darčeku by ste šetriť nemali hlavne ak ide o výnimočnejšiu príležitosť napríklad o výročie sobáša. Také luxusné hodinky napríklad značky Armani vašu partnerku určite potešia a prekvapia zároveň. Tieto hodinky pôsobia zaujímavo, mnohé typy plnohodnotne nahradia šperk na ruke ale pri tom pôsobia nenútene. Vybrať si môžete z rôznych tvarov a typov a tým, že je táto značka exkluzívna a nadčasová, pri výbere rozhodne nesiahnete vedľa.

Scroll To Top