Free songs
Home / Komerčné články / Plesová sezóna sa blíži, v čom zažiarite vy?
Plesová sezóna sa blíži, v čom zažiarite vy?

Plesová sezóna sa blíži, v čom zažiarite vy?

K edysi sme si mysleli, že zvyk “obliecť si spoločenské šaty len raz”, je výstrelok skôr hollywoodskych hviezd ako nás Sloveniek. Ruku na srdce dámy, ktorá z vás sa však pri obliekaní spoločenských šiat nezamyslela nad tým, kedy ste ich mali naposledy a koľko ľudí z posledného plesu vás v nich uvidí aj tentokrát? Samozrejme, pokiaľ sa neplánujete zúčastniť plesu v opere, žiadne veľké módne faux pas nehrozí a nič sa nestane, pokiaľ si spoločenské šaty oblečiete dvakrát po sebe.

Čo keď ale stále narážate na fotky z parížskych mól a aj vy by ste si radi obliekli niečo v žiarivej metalickej farbe? Alebo túžite po šatách v minimalistickom štýle, ale doplnenom o výrazné doplnky? Nečudo, veď to všetko bude hitom budúcej plesovej sezóny.

Takže spoľahnete sa na overenú čiernu klasiku z vašej skrine, alebo vás to láka k výkladom obchodov? Pre takéto módne dilemy vymysleli múdri ľudia požičovne šiat, kde aj za málo peňazí dostanete veľa muziky.

pozicovna-spolocenskych-siat-agenturagiovanna.sk

Čo mi môže požičovňa šiat ponúknuť?

Požičovne spoločenských šiat v súčasnosti nepožičiavajú kúsky, ktoré boli v móde pred piatimi rokmi, a na vešiakoch im nevisia ležiaky, čo by si neobliekla ani teta na dedinskú veselicu. Salóny majú prehľad v trendoch na nasledujúcu sezónu a tak sa si môžete byť istá, že spoločenské šaty, ktoré si tam vyberiete, budú trendy. Tento rok nájdete šaty skôr jednoduchších strihov, ktoré však zvýrazňujú pás a sú tak členené na vrchný a spodný diel. Šaty s rafinovane šitým dekoltom alebo chrbátom tiež nebudú výnimkou. Zvoliť si budete môcť z ľahších materiálov, ako hodváb či šifón, alebo materiálov, ktoré sú síce tvrdšie, avšak pôsobia veľmi jemne, napr. tyl.

V čom je teda výhoda kúpy šiat?

Samozrejme, že vždy je tu riziko, že sa objaví dáma v rovnakých šatách, v ktorých ste plánovali zažiariť vy. Výhodou salónov, ktoré požičiavajú šaty, je aj to, že sa zameriavajú aj na predaj spoločenských šiat. Pri kúpe šiat v salóne vám však vedia povedať, koľko podobných kúskov predali a niekedy aj garantovať, že dovezený model bol len jeden.

Scroll To Top