Free songs
Home / Komerčné články / Oplatí sa nakupovať cez internet aj kúpeľne
Oplatí sa nakupovať cez internet aj kúpeľne

Oplatí sa nakupovať cez internet aj kúpeľne

Aj do vašej domácnosti prišlo obdobie kedy chcete zmeniť celé zariadenie, prerábať izby alebo ste dokonca kúpili nový byt či dom a je potrebné ho zariadiť? Práve tu si môžete prečítať niekoľko rád a tipov na zariadenie tej najkrajšej kúpeľne.

Na trhu je mnoho kúpeľňových skriniek, nábytkov aj doplnkov, ktoré si môžete vybrať. Odvšadiaľ sa na vás hrnú reklamy, že práve kúpeľňa určitej značky je tá najlepšia. No asi ako každý radšej stavíte na kvalitu ako na reklamu. Nie vždy každá reklama zaručí naozaj kvalitný nábytok.

Koľko môžete zaplatiť?

Presne to je otázka číslo jeden, ktorú si musíte položiť hneď na začiatku vyberania zariadenia vašej novej kúpeľne. Môžete si dovoliť drahšiu vaňu alebo len najlacnejší sprchovací kút? Alebo si môžete dovoliť kúpiť moderné umývadlo?

Rozpočet na prerábanie kúpeľne záleží len od vás a internetový obchod www.moebelix.sk vám ponúka rôzny kúpeľňový nábytok od najnižšej ceny až po tú najvyššiu. Neznamená to však zmenu aj na kvalite, pretože všetky kúpeľňové štúdia a doplnky v tomto modrom obchode sú v najvyššej kvalite a s dlhodobou životnosťou.

Výber farby a podlahy

Na začiatku zariaďovania vašej kúpeľne máte zaiste nejakú predstavu ako by mala vyzerať. Niekto si prezerá časopisy o bývaní, niekto si zas číta internetové blogy a iný si zase všetko nechajú na návštevu predajne. Výhodou obchodu Möbelix je široká ponuka kúpeľňového nábytku. Mnoho produktov môžete samozrejme vidieť v predajni, no na e-shope nájdete omnoho viac možností a ponúk.

Pri hľadaní zariadenia začnite samozrejme najprv farbou stien a podlahou. Keďže podlaha je do vlhkého prostredia, odporúča sa napríklad dlaždicová podlaha alebo plávajúca podlaha. Neodporúča sa drevená podlaha alebo koberec. Dlaždicovú podlahu môžete kľudne využiť aj ako obklad v okolí vane alebo sprchovacieho kúta. Po tom ako vyberiete podlahu a farbu stien sústreďte vašu pozornosť na zariadenie.

Ako v každej kúpeľni ako prvé čo sa rozhodujete je vaňa alebo sprchový kút. Každá kúpeľňa má svoje špecifické rozmery a záleží len od vašej predstavy čo všetko by ste v kúpeľni chceli mať. Moderným zariadením je samo-stojaca vaňa a jednoduchý kúpeľňový set skrinky pod umývadlo a malej skrinky na uteráky a drogériu.

Podaktorí si zariadili svoju kúpeľňu oboma možnosťami, čiže aj vaňou aj sprchovým kútom. Túto kombináciu už máte možnosť spojiť do moderného sprchovacieho kúta s vyvýšenou vaničkou na kúpanie. Vaňu či sprchový kút už máte a môžete pokračovať.

Umývadlo a kúpeľňové skrinky

Keď ste si už vybrali vaňu či sprchový kút, nemôžete zabudnúť na umývadlo. Či už sa vám bude páčiť umývadlo v tvare kruhu, štvorca či obdĺžnika je len na vás, no dôležitá je batéria. Na internete môžete nájdete mnoho druhov batérií, ktoré si môžete vybrať podľa tvaru, výšky alebo ceny. Nezabúdajte však na dostatok priestoru medzi batériou a umývadlom.

V kategórii zariadenia do kúpeľne taktiež často nájdete kúpeľňové skrinky, ktoré vytvárajú celkový dojem kúpeľne. Môžete si vybrať vopred poskladané kúpeľňové sety, ktoré sa skladajú zo skrinky pod umývadlo, zrkadla a jednej skrinky na drogériu či uteráky. Taktiež si môžete poskladať svoju kúpeľňovú zostavu sami, podľa vášho výberu. Kúpeľňové skrinky sa vyrábajú vo všetkých možných farbách a je len na vás akú farbu si zvolíte, no trendom je prevažne čierna alebo biela – hlavne s lesklým povrchom.

Nad umývadlo máte možnosť zvoliť zrkadlo podľa svojej požiadavky alebo kúpeľňovú skrinku so zabudovaným zrkadlom. Záleží len na vás koľko priestoru v miestnosti máte a aké sú vaše predstavy. Ak by ste sa chceli riadiť trendmi, zrkadlo nad umývadlom by malo byť bez skrinky a hlavne s LED posvietením. Skrinky pod umývadlom sú v dostupnosti rôznych rozmerov aj cien, čo vám poskytuje široký výber. Mnoho skriniek je v kombinácii s drevom, čo vizuálne pôsobí prírodne a jemno.

Okrem skriniek pod umývadlo a nad umývadlo si môžete premyslieť či potrebujete len malý regál na drogériu, ktorý sa zavesí na stenu v kúpeľni alebo potrebujete ďalšiu skrinku. Na výber máte vysoké skrinky rôznych prevedení. Môžete si vybrať skrinku len s otvorenými poličkami, dvierkami na zakrytie poličiek alebo v kombinácii otvorených aj zatvorených poličiek.

Skvelým produktom ponúkaným len cez vyššie spomínaný e-shop je napríklad vysoká biela skrinka, ktorá z každej strany ponúka inú možnosť. Z jednej strany je zavesené dlhé zrkadlo, druhá strana ponúka otvorené poličky a tretia strana je s háčikmi na zavesenie uterákov či županu. Môžete si tak podľa potreby otočiť stranu, ktorú potrebujete. Takýto, ale aj iné skvelé produkty nájdete len cez internetový obchod modrého predajcu.

Okrem kúpeľňových skriniek si cez e-shop môžete zariadiť aj doplnky do kúpeľne v podobe uterákov, elektrospotrebičov, držiakov na uteráky či toaletný papier, kozmetických košov, závesov či misiek na mydlo. Prezrite si tak pred nákupom v predajni všetky ponuky a vaša kúpeľňa bude zariadená kvalitne a zároveň aj za rozumnú cenu.

Scroll To Top