Free songs
Home / Komerčné články / Obuv, ktorú vynosíte už túto jeseň
Obuv, ktorú vynosíte už túto jeseň

Obuv, ktorú vynosíte už túto jeseň

S príchodom jesene ste sa možno navždy rozlúčili s obľúbenými mokasínami a sandálkami. Tentokrát však v obuvi nekupujte letnú obuv, ale zamerajte sa najmä na tú, ktorú zúžitkujete ešte túto jeseň. Letnú obuv nakupujte skôr na jar, kedy budete mať podstatne väčší výber ako teraz, keď sa dopredávajú posledné kúsky obuvi.

Dámske poltopánky

Na začiatku jesene vynosíte dámske poltopánky na nižšom, ale aj na vyššom opätku. Sú vhodné aj na upršané dni, ale cez peknú jeseň sa vám v nich noha nepotí. Na nohy si dávajte buď nízke členkové ponožky neutrálnej farby, alebo silonkové ponožky. Odporúčame vyberať si z týchto troch farieb – béžovej, čiernej, alebo tmavomodrej. Tie ľahko skombinujete s akýmkoľvek outfitom. Hitom tejto sezóny je ale ružová farba (konkrétne staroružová).

Čižmy nad kolená

Chcete si k zvodným krátkym šatám a elegantným pančuchám obuť niečo iné ako lodičky? Skúste si ešte tento rok kúpiť štýlové čižmy nad kolená. Dokonale zvýraznia vaše nohy, opticky vás predĺžia a spravia z vás nevídanú krásavicu.

Gumené šľapky

Cez kruté mrazy ich nevyužijete, ale na chate alebo na hotelovej izbe dobre poslúžia. Rýchlo sa uschnú, vopcháte ich do akejkoľvek preplnenej batožiny a hlavne nezničia sa tak rýchlo. Prezuvky ako vyšité, nemyslíte?

Scroll To Top