Free songs
Home / Komerčné články / Nerušený oddych na záhradke
Nerušený oddych na záhradke

Nerušený oddych na záhradke

Vôňa jahôd a čerešní vás vábi čoraz viac tráviť čas vo vašej ovocnej záhradke. Raz ďobnete jedno, potom druhé, potom vás zaujmú ríbezle, ktoré sa na slnku pýšia svojou sýtočervenou a čiernou farbou. Samé farby, ktoré vás nevpustia do vášho obydlia. Počas letných mesiacov nemusíte oddychovať vo vnútri. Horúce počasie vás láka von medzi spevavé vtáky a záhradu plnú plodov.

shutterstock_94700068

Tieň na terase

Za domčekom máte veľkú letnú terasu, avšak slnko je tak intenzívne, že sa na nej nedá vydržať. Priame slnko nerobí dobre vám a ani vášmu organizmu. Hrozí vám kolaps, ktorému sa dá predchádzať inštaláciou markízy s mechanickým ovládaním. Nemusíte nikde behať, stačí navštíviť stránku venys.sk a nejakú si určite vyberiete. V ponuke majú rôzne druhy markíz z rôznymi druhmi farebných textílii, ktoré vôbec nevyblednú a neprepustia ani kvapku vody! Kvalitu nájdete jedine na venys.sk!

Terasku už máte zakrytú, avšak vaše auto v garáži by malo rado tiež súkromie? Neustále je vystavené okoloidúcim ľuďom a priamemu slnku? Vybavte vašu garáž novými garážovými dverami.

Nové garážové brány

Teploty stúpajú a vaše auto sa potí? Zavrite ho novými garážovými bránami vysokej kvality do garáže. Už nebude frflať na to, že mu je teplo a že ho niekto otravuje. Garážové brány od Venysu sú tým najvhodnejším riešením pre vašu garáž. Žiaden zlodej sa cez ne nedostane!

Cez zimu bude vašemu autu naozaj teplo a viete prečo? Pretože panely brán sú plnené PUR penou, ktorá sa podieľa na tepelnej izolácii.

Markízu máte, vaše auto už má svoju bránu ale vy si nemáte kam ľahnúť?

Oddychujte na lehátku

Chcete sa opáliť a vychutnávať si pritom ovocný kokteil z ovocia vašej záhradky? Kúpte si záhradné lehátko z kvalitných drevín, na ktorom sa budete cítiť ako na tróne. Ceny sú dostupné aj pre vás a verte či nie, že lehátka od zahradnynabytok.org sú tie najkvalitnejšie a najpohodlnejšie!

Scroll To Top