Free songs
Home / Komerčné články / Muži a sex

Muži a sex

Asi by bolo dosť trúfalé tvrdiť, že muži nepotrebujú k životu ženu a sex. Bez pohlavného styku by tu nebol ani jeden z nás. Avšak nejdeme filozofovať nad tým, ako sme sa na tento svet dostali. To vás nezaujíma. Vás skôr, milé dámy, zaujíma to ako muži vnímajú sex. Myslíte si, že ženy vnímajú sex inak ako muži? Ako rozmýšľa muž a ako žena? Skúsme si to priblížiť.

shutterstock_119057809

Rozdiel medzi mužským a ženským vnímaním sexu

Ženy skôr sex vnímajú ako akt lásky, niečo čo vzniká len z lásky a túžba je k tomu len pridaná. Je to tak aj u mužov? Myslíte si, že skôr nie, milé dámy? Je v tom markantný rozdiel. Muži väčšinou dávajú skôr do popredia túžbu pred láskou. No čo! Ťažko sa im ovláda ten v nohaviciach, keď zbadajú ženu, ktorá sa mu páči. Túžia po nej až tak, že to až vidieť. Popisovať to hádam nemusíme, viete o čo sa jedná. Nám, ženám stačí niekedy len vyznanie lásky od srdca. Váš muž však nie je stvorený básnik a nevie skombinovať tie správne slová k vyznaniu lásky? Vôbec nemusí byť básnikom, stačí sa inšpirovať na stránke vyznanie-lasky.com. Na stránke nájdete aj mnohé citáty, ktorými sa váš partner môže inšpirovať.

Návšteva sexshopu

Ako dobre viete milé dámy, naši muži sú niekedy priveľmi nároční a vyžadujú od vás niekoľko vecí. Chcú si oživiť svoj sexuálny život s pomôckami zo sexshopu na stránke erotickashow.sk. Na tejto stránke nájdete všetko na uspokojenie svojho partnera. Tak ho už netrápte a kúpte mu niečo, alebo viete čo? Nech si kúpi sám!

Vy by ste si však chceli obzrieť pomôcky špeciálne určené pre mužov? Pozrite si sekciu erotické pomôcky pre mužov.

Erotické pomôcky pre muža

Na erotickashow.sk nájdete špeciálne erotické pomôcky pre mužov! Už váš drahý nebude frflať na to, že momentálne nemáte chuť a sex a on by vás pomaly aj zjedol! Rôzne masturbátory a pumpy na zväčšenie penisu nájdete na erotickashow.sk. Nezavrhujte možnosť uspokojiť partnera erotickými pomôckami. Viete, že muži bez sexu nevydržia ani len jeden deň!

Scroll To Top