Free songs
Home / Komerčné články / Necítite sa vo svojom tele dobre?
Necítite sa vo svojom tele dobre?

Necítite sa vo svojom tele dobre?

Spôsobené je to pravdepodobne začiatkom jari. I keď sa môže zdať, že s príchodom teplých a slnečných dní sa naše telo akosi samo naštartuje, opak je často pravdou. Dôvod je ten, že počas zimy je na naše telo vytváraný nátlak na zvýšenú aktivitu, aj keď vonku nie je veľa svetla a často si doprajeme aj ťažké nezdravé jedlá. Ak sa oteplí, nášmu telu dôjde energia a prepína na „núdzový“ režim. Toto by sme mali rešpektovať a zvýšený oddych mu dopriať, no všetko s mierou.

Necítite sa vo svojom tele dobre ?

Necítite sa vo svojom tele dobre ?

Krásne počasie nás láka von, a tak len málokto sa radšej zavrie doma. Šport je síce dôležitý, no netreba to hneď preháňať. Začnite teda pomaly.

Ak budete stupňovať svoj pohyb na čerstvom vzduchu, pocítite ako sa Vám sila opäť vracia. Začať môžete prechádzkami a neskôr môžete plne začať športovať. Pohyb neprospeje len nášmu telu, ale aj mysli, keďže sme vystavovaný stresovým situáciám pravidelne. Aj ten má predsa dopad na našu únavu, ale najmä depresiu.

Šport si dnes môžete zvoliť podľa vlastných predstáv. Výnimočné nie sú kolektívne športy, ale ani tenis, či squash. Venovať sa však môžete aj cielenému posilňovaniu svalov. Práve vzhľad je najčastejším dôvodom, prečo začíname športovať. To neplatí len pre nás ženy, ale stále viac aj pre mužov. Ak sa však ani po pravidelnom cvičení nedostavujú želané výsledky, môže byť problém v správnej strave. Nie je jednoduché dodržať jedálniček, preto viacerí siahajú po kreatíne. Ten urýchľuje rast svalov, nezabúdajte však ani na regeneráciu, s ňou pomôžu aminokyseliny.

Ak chceme zmeniť svoj vzhľad, zväčša vyberáme z diét. Tu si však treba vybrať správne, a preto si zistite všetky informácie aj na schudnes.sk.

Scroll To Top