Free songs
Home / Komerčné články / Je dôležité ako sa cítite
Je dôležité ako sa cítite

Je dôležité ako sa cítite

Jarná únava je v týchto dňoch pomerne rozšírená. Spôsobuje ju však nielen zima, ale aj aktuálne počasie a samozrejme stres. Naše telo tak potrebuje zvýšený prísun energie a vitamínov.

Počas zimy prirodzene priberáme. O náš jedálniček si v tomto období veľa starostí nerobíme a ochotne si doprajeme mastné a tučné jedlá. Toto všetko na úkor zeleniny a ovocia, ktoré obsahuje vitamíny, ktoré sú pre naše telo nevyhnutné. Dnes síce nie je veľkým problémom zohnať aj takéto potraviny, avšak keďže sú dovážané z veľkej diaľky, a to zväčša nedozreté, majú len málo vitamínov.

Cíťte sa dobre

Cíťte sa dobre

Jesť ovocie a zeleninu, by sme mali počas celého roka, no najmä v období, kedy ho nie je možné dopestovať, by sme sa mali obracať na naše vlastné zásoby. Konzumovať by sme teda mali najmä ovocie, ktoré sa u nás dopestuje a je možné ho cez zimu skladovať. Aj zeleninu je možné uchovať tak, aby sme ju mohli jesť počas celého roka. Náš výber by preto mal byť prispôsobený danému ročnému obdobiu.

Vďaka štedrému jedálničku počas uplynulých mesiacov však neraz trpíme nadmernými kilogramami. Tie sa väčšina z nás snaží čo najskôr zhodiť. Ide predsa leto a nikto nechce v ľahkom oblečení prezentovať tuk a ochabnuté svalstvo. Vo veľkej miere teda navštevujeme športoviská. Pohyb je predsa pre telo prirodzený, a ak chcete schudnúť, s jeho pomocou nebudete musieť hladovať. Ďalšie rady ako schudnúť nájdete na farmacity.cz.

Šport sa teda dostáva do nášho povedomia čoraz viac. Ak sa mu však venujete už dlhšie a Vašim cieľom je najmä vypracovaná postava, vyžaduje si to najmä disciplínu. Ak sa však výsledok nedostavuje podľa Vašich predstáv, vyskúšajte výživové doplnky z newfitshop.sk. Tu si môžete objednať aj arginin.

Scroll To Top