Free songs
Home / Móda a krása / Kozmetika / Líčenie na ples
Líčenie na ples

Líčenie na ples

Sezóna plesov sa s blížiacou sa zimou približuje veľkou rýchlosťou. Pretože práve v tomto období sa ich koná najviac. Treba si zaobstarať krásne šaty, ktoré skvele padnú vašej postave, ligotavé doplnky ako náhrdelníky, náramky alebo náušnice.

Vyzerajte na plese skvele

Vyzerajte na plese skvele

No k úplnej dokonalosti vám chýba už iba maličkosť a to perfektné večerné líčenie na ples ako stvorené. Dokonalý make up dokáže zachrániť aj to, keď vám šaty príliš nepadnú. Ak budete mať pekne nalíčenú tvár, vaši “spoluplesajúci” tak nebudú mať tendenciu pozerať sa vám inde ako do očí. No slávnostné líčenie sa pre vás môže stať naozajstnou dilemou avšak to neplatí ak ste zručná vizážistka. No ak ňou nie ste, nemusíte si teraz platiť drahý vizážistický kurz. Stačí ak sa zveríte do rúk profesionálkam v nejakom salóne. Ale ak máte cit v rukách, toto líčenie môžete na výbornú zvládnuť aj sama doma. Ako teda na to?

Líčenie aj keď má byť výraznejšie, idete predsa na ples, musí aj tak pôsobiť veľmi prirodzene a pekne. Aby sa vám nestalo, že budú z vás prítomný mať pocit ako keby ste išli na maškarný bál a nie na večernú udalosť akou ples je. Ak sa úpravu svojho zovňajšku rozhodnete nechať na profesionálny salón, vizážistka vám určite poradí. Stačí ak jej poviete svoju víziu ako by ste chceli byť nalíčená a popíšete jej svoje šaty. To preto aby “hlava” so zvyškom tela ladila. Vizážista vám navyše aj poradí s tým, aké líčenie zvoliť k vášmu farebnému typu pokožky a za krátky čas z vás vykúzli dokonalú plesovú divu. Nezabúdajte, že s prácou vizážistu musíte byť stopercentne spokojná, inak sa v novom líčení nebudete cítiť dobre a večer bude z časti pokazený. No nemali by ste sa báť vyskúšať nové veci a iné líčenie než na aké ste boli doteraz zvyknutá. Pre tie z vás, ktoré ešte nie sú rozhodnuté či skrášľovací salón navštíviť alebo nie, máme jednu radu. Skúste si položiť otázku akými líčidlami sa doma bežne líčite. Plesové líčenie vyžaduje kvalitnejšiu kozmetiku, ktorú keby ste si mali kupovať samostatne v kompletnej výbave by ste si ju asi nemohli dovoliť.

Scroll To Top