Free songs
Home / Cestovanie / Letenky online

Letenky online

Nebaví vás sedieť doma s prekríženými rukami pred televízorom, bez štipky zábavy a oddychu? Chcete odcestovať ďaleko za oceán? Chcete zažiť vzrušujúce chvíle s vašimi najbližšími na ďalekom ostrove, s roztomilými divokými zvieratami, ktoré ste doteraz videli
jedine v televízií? Je vašim celoživotným snom, letieť v lietadle? Veď kto by nechcel lietať
vysoko nad oblakmi? Skutočnosť je aj taká, že veľa ľudí sa bojí lietať. Ale, ak chcete zažiť
dobrodružstvo na zabudnutom ostrove alebo chcete navštíviť najrušnejšie mestá sveta, napr.
Londýn, New York, tak vedzte, že je načase, vypnúť televízor, zbaliť sa a nechať sa unášať
ďaleko za číre more. Pravda je žiaľ taká, že pre niekoho je toto všetko len krásnym snom.
No pozor, ak sa chcete dostať do vašej vysnenej zeme v pravý čas, tak je dobré si
zarezervovať letenku aj o desať mesiacov dopredu. A to hlavne vtedy, ak budete cestovať
počas letného obdobia. Je pravda, že všetci ľudia by chceli cestovať čo najlacnejšie. Nikomu sa predsa nechce vyhadzovať za letenku 700 €, keď ju môže mať iba za 350 €. Takúto sumu letenky vám ponúkanú nízko nákladové spoločnosti, pri ktorých ale niekedy musíte rátať s mnohými prestupmi! Na internete si nájdete veľa takýchto ponúk a rezervácia letenky sa dá zariadiť aj online.

No, pokiaľ ste náročný a nechcete letieť nízko nákladovou spoločnosťou, tak tu je ponuka letu klasickým dopravným prepravcom. Najznámejším klasickým dopravným prepravcom, a to hlavne pre Slovákov, je AUSTRIAN AIRLINES. Tento prepravca vám ponúka občerstvenie zdarma a vopred máte stanovené miesto na sedenie. V podstate, sa tento dopravný prepravca ani moc nelíši od nízko nákladových spoločností. Ďalším dopravným prepravcom je spoločnosť RYANAIR. Ide o najväčšiu leteckú spoločnosť v Európe. Táto spoločnosť sídli v Írsku a v skutočnosti je to nízko nákladová letecká spoločnosť. Ročne na svojich krídlach prepravia aj 70 miliónov pasažierov. RYANAIR lieta aj na naše najväčšie letisko v Bratislave. Ponuka destinácií sa neustále rozrastá.

Scroll To Top