Free songs
Home / Cestovanie / Letenky Brusel
Letenky Brusel

Letenky Brusel

Brusel je azda najtypickejším mestom Európy. Nájdete tu skutočne všetko, zmes rôznych kultúr, architektúr… Pre väčšinu ľudí je známy ako hlavné mesto Belgicka či sídlo Európskeho parlamentu a NATO. No Brusel vám toho ponúka veľa naozaj v každej oblasti.

Letenky do Bruselu

Letenky do Bruselu

Ako v celom Belgicku, i tu budete mať možnosť ochutnať vraj najlepšiu čokoládu sveta – v priemernom obchodíku nájdete až 20 rôznych druhov! Alebo si môžete pochutnať na svetovoznámom belgickom pive. Ale to najkrajšie, čo Vám Brusel môže ponúknuť, je na nezaplatenie! Veľa zelene, parkov, prekrásna architektúra a nesmieme zabudnúť ani na prívetivosť a veľmi milý prístup domácich! Veľmi známa je aj typická bruselská kuchyňa – morské plody Vám tu pripravia ako nikde na svete a vôňu waflí v zime je vraj cítiť na každom kroku. Nachádza sa tu i obrovské množstvo skvelo udržiavaných historických budov, pomníkov a iných pamätihodností. Okrem toho Vás iste potešia lacné ceny a vynikajúca a moderná mestská doprava. Keď sa povie Brusel, musíme spomenúť zaujímavé Atomium. A nielen toto kvantum úžasných vecí Vám dokáže Brusel ponúknuť. Navštívte ho a sami uvidíte!

V blízkosti mesta sa nachádzajú dve medzinárodné letiská. Známejšie a využívanejšie z nich je Letisko Brussels (BRU), ktoré je vzdialené iba 11 km od samotného Bruselu. Druhým letiskom je Letisko Brussels S. Charleroi (CLR), toto sa všaknachádza až 45 km od mesta.

Letieť do Bruselu môžete z Bratislavy, ale i Viedne, Budapešti, či Prahy. Najlacnejšiu obojsmernú letenku ekonomickou triedou môžete mať už od 28 €, čo je skutočne skvelá cena za návštevu tohto krásneho mesta! Letenky do Bruselu ponúka viacero leteckých spoločností, takže si naozaj stačí len vybrať!

 

Veríme, že Brusel Vás nadchne, a že si ho vďaka jeho nespočetným krásam zamilujete! Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemný pobyt!

Scroll To Top