Free songs
Home / Komerčné články / Kde bude sídliť vaša novozaložená firma?
Kde bude sídliť vaša novozaložená firma?

Kde bude sídliť vaša novozaložená firma?

Ste čerstvý úlovok podnikateľského sveta a učíte sa v ňom pohybovať? Zatiaľ vám to tak nejde? Vezmite si to z tej lepšej stránky. Ani malé dieťa nevedelo hneď chodiť. Mnohokrát spadlo na zadok, ale opäť sa postavilo. Nakoniec sa mu podarilo naučiť chodiť. Aj u vás to tak je! Ešte musíte zopárkrát padnúť, aby ste sa postavili a naučili chodiť v podnikateľskom svete. Podnikateľský svet nie je plný toľkých nástrah. Ak sa dokážete rýchlo učiť a viete viesť ľudí, nebudete mať problém preraziť. Tak poďte na to, už bolo dosť pádov!

shutterstock_58693714

Pomoc pri zakladaní spoločnosti

V prvom rade sa vráťme k tomu, keď ste sa rozhodli ešte len podnikať. Nemali ste dostatok skúsenosti a práve preto ste potrebovali odbornú pomoc pri zakladaní vašej s.r.o. Hľadali ste ju veľmi dlho, až dovtedy, kým ste nenatrafili na spoločnosť Company Consulting, ktorá vám za sumu 266€ kompletne založí vašu novú spoločnosť. Pre porovnanie, keby ste sa nespoliehali na spoločnosť Company Consulting platili by ste len za zapísanie do Obchodného registra vyše 330 €! A to ešte nerátame ďalšie poplatky. Nebolo nad čím špekulovať!

Spoločnosť už máte. Nemá zmysel odkladať hľadanie priestorov na vaše podnikanie. Čo vám navrhujeme? Zaobstarajte si sídlo firmy, ktoré bude reprezentatívne pre vaše podnikanie.

Služba – sídlo firmy

Obyčajne býva sídlom spoločnosti nejaká kancelária alebo väčšie kancelárske priestory, avšak ako aj ostatní podnikatelia, tak aj vy ste podľahli trendu prenajatia sídla firmy? Veď prečo nie? Ušetríte tým financie na nájom, ktoré môžete investovať do niečoho úplne iného. Služba sídlo firmy je potrebná najmä pre tých podnikateľov, ktorí nepotrebujú mať vlastné kancelárske priestory, poprípade pre tých, ktorí si potrebujú zlepšiť prestíž svojej firmy. A vy ju potrebujete zlepšiť! Tak neváhajte a kúpte si sídlo firmy aj vy. Vy, čo teraz čítate tento článok! Oplatí sa vám to!

Chcete vedieť niečo viac aj o službe- registračné sídlo? Nechcete, aby vám korešpondencia chodila na domácu adresu?

Služba – registračné sídlo

Ak nechcete, aby sa korešpondencia valila k vám domov, bude pre vás výhodná služba registračného sídla. Ak si kúpite registračné sídlo, budete mať o všetko postarané. Ak si zakúpite registračné sídlo na prestížnej adrese, počas dovolenky sa vám postarajú o prichádzajúcu korešpondenciu. Nemusíte sa o ňu báť počas vašej neprítomnosti.

Scroll To Top