Free songs
Home / Móda a krása / Jarné módne inšpirácie pre pánov
Jarné módne inšpirácie pre pánov

Jarné módne inšpirácie pre pánov

Móda a trendy výzor už dávno nie je témou len pre ženy. Aj mužská časť populácie rieši svoj vzhľad rovnako ako výber správneho oblečenia. A práve pre vás, páni, sme pripravili túto malú módnu inšpiráciu. Vyberte si a buďte in v príjemnom, štýlovom a pohodlnom oblečení.

Tričko

Viete si predstaviť pánsky šatník bez tričiek? Snáď aj najväčší milovníci košieľ majú aspoň jedno tričko, hoc aj pracovné, v zásobe majú. Tak či onak, tričká sú neoddeliteľnou súčasťou života a aj náš tip k nim smeruje. Vlastne, smeruje jednému a tým je pánske tričko Regret v čiernobielom prevedení, ktoré nie je obyčajné. Zaujímavý fŕkaná potlač pôsobí veľmi zaujímavo a nevylučuje tričko ani z nosenia na príležitosti ako záhradné párty či slávnostné posedenia s priateľmi. Na prednej strane určite zaujme výrazný znak a nápis, predovšetkým však rímskymi číslicami napísané MCMLXXV. Viete to prečítať?

Pánske tričko Regret

Pánske tričko Regret

Kraťasy

Kraťasy sú symbolom uvoľnenosti a prichádzajúceho leta. V neposlednom rade sú tiež príležitosťou  ako predviesť svoje opálené, vyšportované nohy a lýtka. Aj pánske kraťasy podliehajú módnym trendom, no môžete si byť istí, že len tak nevymiznú. Aj keď, nie sú stavané na každú príležitosť. Jeans kraťasy Ontario si však bez obáv môžete obliecť na všetky bežné letné akcie. Bavlna zabezpečí vaše pohodlie, spandex zase pružnosť materiálu, ktorý sa len tak ľahko nevyťahá. Kraťasy je možné zľahka ohrnúť, pričom ohrnutá vrstva ostane farebne rovnaká ako sú kraťasy. Vďaka tomuto originálnemu prvku tak nevzniknú žiadne rušivé momenty.

Sveter

Tričko pod svetrom nie je módnym prehreškom, pokiaľ ide o sveter s guľatým výstrihom. Táto kombinácia predstavuje menej formálny variant, vhodný napríklad k džínsom. Pamätajte však na to, že tričko v tomto prípade plní úlohu spodného prádla a nemalo by teda byť viditeľné. Veľké experimentovanie s farbami a vzormi neodporúčame, aj v tomto prípade platí, že menej býva viac.

Scroll To Top