Free songs
Home / Komerčné články / Dokážeme byť poriadkumilovní
Dokážeme byť poriadkumilovní

Dokážeme byť poriadkumilovní

Ktorá žena netúži po tom, aby vždy keď si doma pekne uprace zostal byt v takomto stave udržiavaný? Určite každá. Pokiaľ žijete sama, tak sa tento sen stáva skutočnosťou. No pokiaľ máte doma manžela a deti, tak na tento krásny sen môžete rovno zabudnúť. Je síce pravda, že niektorí muži sú poriadkumilovnejší ako ženy, no je to spravidla len výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo.

Hovorí sa, že niektorí ľudia sú veční „bordelári“, iní zase nesmierne čistotní a poriadkumilovní. Aj keď veľa matiek si myslí, že vďaka prísnej výchove a vedeniu svojho dieťaťa k udržiavaniu poriadku dosiahne, že z dieťaťa vyrastie poriadkumilovný človek, tak je na omyle. Niektorí vedci síce hovoria o genetike, či prikladajú dôraz na výchovu a prostredie, v ktorom človek vyrastá, no reálny život nám ukazuje, že to tak vôbec nemusí byť.

shutterstock_87878842

 

V tomto prípade hľadáme súvislosť povahy a správania sa človeka aj v astrológií. Vplyv znamenia na povahu sa nám často ukazuje ako zaujímavý faktor pri posudzovaní človeka a jeho správania. Sú dokonca ľudia, ktorí dokážu po krátkom čase, ktorý s Vami strávia odhadnúť, aké ste znamenie zverokruhu. Hovorí sa, že najporiadkumilovnejšie znamenie je Panna. Po nej nasleduje Býk a Lev. Ak to číta nejaký muž narodený v znamení Leva, tak sa možno chytí za hlavu a v duchu si povie… Ja a poriadok? To v žiadnom prípade. No pre Vás môže poriadok znamenať aj klasicky uprataná posteľ, keď z nej ráno vstávate, či umytý hrnček po raňajkách.

Pre takého Blíženca je to však často nadľudský výkon. Okrem toho, že poriadok nie je jeho silnou stránkou, považuje každodenné behanie s vysávačom po byte za zbytočne premrhaný čas. Zaujímavým znamením je v tomto prípade Vodnár. Aj keď sa hovorí, že nevyspytateľní sú práve Blíženci, tak je pravdou, že Vodnári v tejto oblasti vedú. Medzi Vodnármi totižto nájdete ako absolútne poriadkumilovných jedincov, tak aj totálnych bordelárov.

Ak na znamenia neveríte, a chcete zistiť, či Váš budúci partner obľubuje poriadok, alebo je neporiadny, tak Vám úplne postačí, keď k nemu prídete na neohlásenú návštevu. Ak má kľučky od dverí špinavé od čokolády a namiesto vešania oblečenia na nábytkový vešiak používa kreslá v obývačke, či si bundu pohodí na zem, tak poriadok asi nebude jeho silná stránka. V prípade, že má byt vyumývaný od stropu po podlahu a nikde ani smietku, tak sa jedná zase o chorobne poriadkumilovného človeka. Hovorí sa, že príjemnejší partner do života je ten, ktorý nie je prehnane poriadkumilovný. Každý by si však partera mal vyberať tak trošku podľa seba. V tomto prípade totižto neplatí, že protiklady sa priťahujú. Ak milujete poriadok, tak pri partnerovi, ktorý upratovanie považuje za stratu času, pravdepodobne šťastní nebudete.

Scroll To Top