Free songs
Home / Komerčné články / Čoskoro nás čaká koniec školského roka

Čoskoro nás čaká koniec školského roka

Najmä deti sa nevedia dočkať prázdnin, no nás najviac trápi ich koncoročné vysvedčenie. Výsledky sú dôležité, no nezaťažujte zbytočne svoje deti prehnanou snahou o dokonalosť.

Ak máte obavy o výsledky svojho dieťaťa, radšej si s ním o tom pohovorte. Zákazmi a krikom nič nevyriešite. Učenie nejde každému ľahko, no skúste mu pomôcť a vysvetlite mu veci, ktoré nechápe. S Vašou pomocou, ale aj väčšou pozornosťou, sa jeho výsledky zlepšia a škola nebude len utrpením.

Nebudete sa tak musieť obávať ani vysvedčenia. Aj radosť z prázdnin tak bude skutočná. Každé dieťa sa predsa teší na dva mesiace plné zážitkov. My si však nemôžeme dovoliť zostať s nimi doma. Ak máte starosti, aby Vaše dieťa nerobilo hlúposti, či sa dokonca nedostalo do zlej partie, prázdniny mu naplánujte, pomôžu aj starí rodičia. Nezabudnite mu však svoj voľný čas venovať aj Vy. Spoločná dovolenka je už pomerne bežná, no niekedy stihnete aj za víkend viac dobrodružstva.

Ak nechcete, aby sa Vaše deti túlali, riešením môžu byť aj letné tábory. Budú tak nielen pod dozorom, ale ich čaká aj množstvo zážitkov a nové priateľstvá. Pri táboráku si môžu zahrať aj na gitare.

Prázdniny však môžete využiť aj na zlepšenie jeho jazykových znalostí. Kurzy nemčiny tak budú len v jeho prospech.

Aj keď deti sa už nevedia dočkať, kedy dostanú vysvedčenia, stále majú dostatok času na zlepšenie svojich známok. Dohliadnite však, aby učenie nebrali na ľahkú váhu, a ak je to potrebné, nájdite si čas a pomôžte im. Dobré výsledky však odmeňte, netradičným vtipným darčekom, ktorý nájdete v eshope  darceky-eshop.sk.

Scroll To Top