Free songs
Home / Bývanie / Čo by doma nemalo chýbať žiadnemu domácemu majstrovi?
Čo by doma nemalo chýbať žiadnemu domácemu majstrovi?

Čo by doma nemalo chýbať žiadnemu domácemu majstrovi?


Máte doma domáceho majstra? Tak to si môžete blahoželať. Šikovný muž sa hodí, či už bývate v rodinnom dome, alebo v paneláku. Majstra tiež jednoducho obdarujete pri akejkoľvek príležitosti. Vždy sa nájde nové náradie, ktoré sa mu hodí. Niekedy takýmto drobným darčekom naznačíte, čo by ste potrebovala doma opraviť či vybudovať.

Jadrové vŕtačky oceníte aj v paneláku

Má váš domáci majster poriadnu vŕtačku? Pozor, nie je vŕtačka ako vŕtačka. Pri jadrovom vŕtaní sa ako nástroj používa diamantová korunka, ktorou sa vŕtajú presné kruhové prestupy do betónu, železobetónu aj ďalších materiálov, vrátane kameňa. Za pomoci jadrovej vŕtačky dokážete vyvŕtať diery pre prestup vodoinštalácie, vedenie vzduchotechniky, plyn aj elektrické rozvody. Technologicky sa využíva buď vŕtanie za sucha, alebo za mokra.

S výberom kvalitnej jadrovej vŕtačky vám pomôže e-shop Betonberg. Ponúka veľké množstvo jadrových vŕtačiek, vrátane tých do stojanov. Tiež stojany pre jadrové vŕtačky, agregáty pre jadrové vŕtačky a kompletné príslušenstvo. Firma predáva jadrové vŕtačky značky Husqvarna.

Kvalitná rozbrusovania píla

Už na prvý pohľad si všimnete, že vypadajú podobne ako uhlové brúsky. Sú však výrazne robustnejšie, s väčším kotúčom. Sú tiež výrazne ťažšie. Predávajú sa s rôznymi pohonmi – ako elektrické, benzínové, pneumatické a hydraulické. Hodia sa pre rezanie betónu, kovu a rôznych stavebných materiálov. Betonberg ponúka rôzne druhy rozbrusovacích píl značky Husqvarna, ktoré majú rôznu hĺbku rezu. Veľmi často sa reže diamantovými kotúčmi. Rozbrusovacia píla je dôležitou pomôckou pri rezaní materiálov, ako je betón, kameň či kovy do väčších hrúbok.

A čo malé pozornosti pre domáceho majstra?

Chcete konečne svojho domáceho majstra motivovať k oprave vašej kamennej dlažby? Alebo vyrobiť kamenné dosky na vonkajšie stolíky na kvetiny? Hodiť sa mu k tejto práci bude správny brúsny kotúč. Alebo ste sa rozhodli vyrobiť si vlastnoručne módne bytové a záhradné doplnky z betónu? V tom prípade sa hodí mať po ruke brúsny kotúč na betón. Máte chuť sa pustiť do malých či veľkých projektov? Dobré náradie je najlepšou motiváciou.

Scroll To Top