Free songs
Home / Komerčné články / Chcete mať doma čerstvé bylinky počas celého roka?
Chcete mať doma čerstvé bylinky počas celého roka?

Chcete mať doma čerstvé bylinky počas celého roka?

Domáce gazdinky, spozornite! Čo by ste povedali na to, keby sme vám ponúkli možnosť pestovať si bylinky v domácnosti počas celého roka bez toho, aby ste sa zašpinili od hliny a bez toho, aby ste v rukách držali motyku? Vari ste si mysleli, že je to nemožné? Mysleli ste si, že na pestovanie byliniek rôzneho druhu budete potrebovať záhradku? Nemusíte ju mať. Máte možnosť nahliadnuť na stránku smartherbs.cz. Čo na tejto stránke nájdete? Ste zvedavé?

Vašu zvedavosť ste nedokázali ukojiť. Stoj čo stoj ste sa museli pozrieť na túto vyššie spomínanú stránku. Zaujala vás na prvý pohľad? Rozhodli ste sa o nej dozvedieť niečo viac?

screen-smartherbs-cz

Ako sa pestujú hydroponické rastliny?

Na stránke smartherbs.cz ste si určite všimli informácie o tom, ako pestovať hydroponické rastliny? Vy ste však nikdy o takýchto rastlinkáchnepočuli a chceli by ste sa o nich niečo viac dozvedieť?

Hydroponické rastliny sú rastliny, pri ktorých nepotrebujete ani hrudku hliny. Prečo? Pretože pri pestovaní práve týchto rastliniek je pôda nahradená živným roztokom. Stačí vám len voda, ktorá by mala mať 20 ºC.Nesmiete to preháňať – nemali by ste dávať príliš teplú vodu a ani príliš teplú vodu. Pri pestovaní by ste si mali dávať pozor, aby ste nepoužívali príliš tvrdú vodu. Hydroponické rastliny nepotrebujú veľa miesta pre koreňové systémy, dokážu prežiť aj v malých priestoroch.

Azda každá domáca gazdinka túžila mať vždy čerstvé bylinky. Vďaka Plantui6 ich budete mať. Čo to je ten Plantui6?

Vypestujte si rastlinky s Plantui6

Viete čo je to Plantui6? Je to jedinečný systém domáceho pestovania rastliniek. Vďaka tomuto vynikajúcemu vynálezu budete mať vždy čerstvé rastlinky. Viete ako si pomocou tohto prístroja vypestujete rastlinky? Úplne jednoducho. Treba len zapojiť do roboty vaše šikovné ruky alebo ruky rodinného príslušníka. Plantui6 poskladáte a nalejete doň vodu a živiny presne podľa návodu, ktorý dostanete pribalený. Vyberiete si ( ideálne ) 6 rastliniek a zasadíte ich. Potom už vám ostáva len tá príjemná záležitosť, a to nájsť jej dokonalé miesto.

Chystajte si chuťové poháriky a spravte si nejaký chutný šalátik, ktorý vám ulahodí.

Poďte do toho! Navštívte stránku smartherbs.cz a vychutnávajte si chutné voňavé bylinky počas celého roka. Objednajte si Plantui6.

Scroll To Top