Free songs
Home / Komerčné články / Casio – nielen kalkulačky, ale aj vychytané kúsky hodiniek
Casio – nielen kalkulačky, ale aj vychytané kúsky hodiniek

Casio – nielen kalkulačky, ale aj vychytané kúsky hodiniek

Skalkulovať si koľko času máte na dopravenie do práce nedokážete na funkčnej elektronickej kalkulačke značky Casio. Nie je na zahodenie si zaobstarať vynikajúce hodinky, ktoré vám nedovolia zamotať sa v obchode a nakupovať ešte pečivo a niečo na večeru práve vtedy, keď máte utekať do práce, pretože šéf potrebuje, aby ste tam boli čím skôr.

Japonská značka Casio je už na trhu od roku 1946. Pomerne dlhá história, čo myslíte? Preslávila sa však najmä v 70. rokoch výrobou skvelých elektronických kalkulačiek s mnohými funkciami. Jej ďalším veľkým úspechom bola výroba kvalitných quartz hodiniek, ktoré svojou dokonalou precíznosťou a perfektným dizajnom predčili mnohé hodinky, ktoré na trhu už pôsobili.

shutterstock_49126378

Široké spektrum funkcií na hodinkách Casio

Ste technicky založený spotrebiteľ? V tom prípade vám ako z jasného neba padli pod nohy skvelé hodinky Casio so širokým spektrom funkcií. Niekedy vám len čas nestačí. Radi by ste vedeli polohu, kde sa nachádzate. Radi by ste zistili hodnotu tlaku, radi by ste zistili výšku, v ktorej sa nachádzate. Toto všetko by ste radi vedeli. S obyčajnými hodinkami takúto príležitosť nemáte. Zato s hodinkami Casio, ktoré pochádzajú z Japonska, túto možnosť máte! Okrem týchto skvelých funkcií, ktoré sme si vyššie spomenuli, ponúkajú aj funkciu solárneho napájania Touch Solar.

Casio sú vhodné do extrémnych podmienok

Častokrát sa vrháte do extrémnych podmienok, v ktorých je ťažké prežiť pre obyčajného smrteľníka? Chcete mať hodinky, ktoré vydržia náraz? Chcete mať hodinky, ktoré majú funkciu G – Shock a Baby-G? Hodinky Casio sa hlásia. Oni majú všetky tieto funkcie k dispozícii. Tak načo ešte hľadať hodinky do extrémnych podmienok keď už ste také našli? Niektoré modely dokonca majú prítomnosť kompasu a teplomera. Neuveriteľné!

Funkčné hodinky Casio sa vám hlásia do služby. Majte také aj vy! Majte také doma a verte, že žiadne hodinky nepredbehnú tie vaše!

Scroll To Top