Free songs
Home / Komerčné články / Ako zaujať partnera a rozdúchať vášeň
Ako zaujať partnera a rozdúchať vášeň

Ako zaujať partnera a rozdúchať vášeň

K rásna, spaľujúca, večná, aj taká môže byť vášeň. Silný, všetko ovládajúci cit, ktorý nás ženie dopredu. Niekto je vášnivý zberateľ, iný má vášeň pre nejaký šport, ďalší pre cestovanie. Jej druhov je veľké množstvo a máloktorá časom vyprchá. No tá, čo súvisí s lásku a túžbou po partnerovi vyprchá najčastejšie. Je to vášeň emocionálna alebo stav zamilovanosti. Keď je človek vášnivo zaľúbený, tak prestáva vnímať veci reálne a má nasadené povestné „ružové okuliare“. Bohužiaľ sa stáva, že človek časom prechádza zo stavu zamilovanosti do partnerského stereotypu. Rozdúchať opäť emocionálnu a telesnú vášeň je niekedy ťažké a keď sa o to nepokúsime, môže sa nám stať, že náš partner sa začne pokukovať po inom objekte.

shutterstock_154430453

Čo môžeme urobiť, aby sme opäť vzbudili pozornosť partnera a vyvolali v ňom vášeň? V prvom rade sa musíme začať o seba viac starať a obliekať sa viac sexi. Príťažlivosť je totiž hybným motorom vášne. Kde však zohnať nejaké sexi spodné prádlo? V kamenných obchodoch málokedy nájdete pekný a výnimočný kúsok zvodného oblečenia. Ak aj nejaký nájdete jeho cena je často privysoká, aby ste si ho mohli dovoliť kúpiť.

Najlepšie je si nájsť internetový obchod, ktorý ponúka kvalitné sexi prádlo za rozumnú cenu, ktoré bude vyzývavé a Vášho partnera privedie do varu. Či už sa rozhodnete pre kúpu kvalitných sexi pančušiek, rafinovaných legín alebo zvolíte úsporné tangá je dôležité, aby Vám oblečenie veľkostne sedelo. Nie je nič horšie ako keď sa žena veľkosti oblečenia XXL navlečie do tango nohavičiek veľkosti M.

Buďte si isté, že namiesto vzrušenia sa Vás partner doslova zľakne. Zarezané nohavičky v prevísajúcom bruchu pôsobia rozhodne asexuálne. Alebo naopak, dievča, ktorého konfekčná veľkosť je XS si na sebe oblečie podprsenku veľkosti M. Košíky budú odstávať a zvýraznia menšie poprsie. No a potom keď si svoj čerstvo kúpený kúsok sexi spodného prádla na seba večer oblečiete, nezabudnite na vonné sviečky, fľašu kvalitného šampanského, jahody a mandle. A večer plný vášne sa môže začať.

Scroll To Top