Free songs
Home / Komerčné články / Ako vám pomôžu šperky zažiariť
Ako vám pomôžu šperky zažiariť

Ako vám pomôžu šperky zažiariť

Chystáte sa na ples, recepciu, rozlúčku so slobodou, dámsku jazdu alebo kdekoľvek, kde chcete vyzerať dobre? Dávate si na tom setsakramentsky záležať. Zo šatníka vyberiete polovicu vecí, aby ste ich tam mohli so zlosťou hodiť späť a v duchu si stále opakujete, že si nemáte čo obliecť. Nakoniec, keď vaša zúfalosť vyrástla do výšky 60 poschodového mrakodrapu, dostanete nápad na úplne geniálny outfit. Keď ho máte na sebe, je ešte geniálnejší, ako bol vo vašich predstavách. Dokonca k nemu okamžite nájdete aj lodičky. Ale stále máte pocit, že tomu niečo chýba. Máte podobný pocit, ako mala Kevinova matka počas celej cesty na letisko a aj v lietadle, že na niečo zabudla. Áno, zabudla Kevina samého doma. A vy?

Zažiarte so šperkami

Zažiarte so šperkami

Váš outfit rozžiaria šperky

Aj keď váš outfit vyzerá dokonalo, chýba vám posledný diel skladačky – vhodné šperky, ktoré ho rozžiaria. Tak ako keď robíte panna cottu s malinovým dresingom. Vyzerá skvelo, no keď navrch položíte dve čerstvé maliny, bude vyzerať dokonalo. A presne toto s vami urobia vaše šperky. Dajte si záležať na tom, aby ste si vybrali správne. V zásade platí pravidlo – čím je váš outfit jednoduchší, tým viac výraznejšie by mali byť vaše šperky. A naopak, keď vaša róba púta pozornosť, nekradnite jej ju výraznými šperkami. Zvoľte menej nápadné náušnice, prípadne môžete vynechať náhrdelník či na prstoch si nechať iba obrúčku.

Ako si vybrať náušnice?

Základ viete – hlavne podľa outfitu, ale nemôžete si vyberať len tak, ako vám prídu pod ruku. Teda môžete, ale idete do rizika, že vám náušnice nepristanú. Vždy pri výbere správnych náušníc, dbajte na tvar vašej tváre a vaše vlasy. Tu zase platí, že je dobré vybrať náušnice v opačnom tvare ako je vaša tvár. Máte okrúhlu tvár? Aby ste to ešte viac nezvýrazňovali, vyberte si štvorcové alebo obdĺžnikové náušnice. A naopak, keď máte hranatú tvár, vyberte si náušnice oválne alebo okrúhle. Keď sa budete týmto riadiť, zažiariť v spoločnosti nebude pre vás problém. Bude to hračka.

Scroll To Top