Free songs
Home / Tipy & triky / Ako jednoducho a bez starostí poslať balík do zahraničia?

Ako jednoducho a bez starostí poslať balík do zahraničia?

Možnosti cestovania do zahraničia sú v súčasnosti, z dôvodu celosvetovej pandémie koronavírusu, pomerne obmedzené. Preto je čoraz viac ľudí v kontakte so svojimi blízkymi, respektíve s domovom, aspoň prostredníctvom balíkov. Chcete poslať svojej rodine alebo priateľom balík do zahraničia aj vy, no neviete, ako na to? Je to naozaj jednoduché!

  1. Vyberte si dobrú prepravnú spoločnosť

Je veľa prepravných spoločností, ktoré túto službu ponúkajú. Nájdete ich na webe. Vyberajte si však nielen podľa ceny zásielky, ale najmä podľa pozitívnych recenzií, ktoré by kvalitná prepravná spoločnosť určite mala mať. Navštívte web matkoakubko.com a objednajte si prepravu u odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Na to, aby ste poslali balík do zahraničia, v podstate ani nemusíte vychádzať zo svojho bytu! Kuriéri z Maťka a Kubka balík prevezmú u vás doma a doručia ho k rukám adresáta.

  1. Dodržiavajte prepravné podmienky konkrétnej spoločnosti

Ak ste si zvolili prepravnú spoločnosť, pozorne si prečítajte podmienky prepravy balíkov do zahraničia. Okrem iného ide najmä o veci vylúčené z prepravy. Tie balík do zahraničia určite nesmie obsahovať a sú to najmä netrvanlivé potraviny, alkohol, zbrane, cennosti a podobne.

  1. Zabaľte svoj balík bezpečne

Aby sa zásielka nepoškodila, musíte ju naozaj dôkladne zabaliť. Používajte pevné kartónové škatule a materiál, ktorý balík vyplní tak, aby sa položky v ňom neposúvali. Platí, že prepravná spoločnosť nezodpovedá za poškodenie, ak je balík nesprávne zabalený. Ak neviete, ako ho dobre zabaliť, na matkoakubko.com nájdete všetky potrebné informácie.

  1. Vyplňte všetky dôležité údaje

Pre bezpečné doručenie je nutné dôkladne a najmä čitateľne vyplniť plnú adresu príjemcu a odosielateľa, vrátane telefónnych čísel. Tak vás kuriér môže jednoducho kontaktovať pri vyzdvihnutí balíka. A rovnako bude kontaktovať príjemcu pri doručení balíka.

  1. Poistenie a ďalšie potrebné informácie

Ak si zvolíte prepravu s Maťkom a Kubkom, balík do zahraničia je automaticky poistený do hodnoty 200 €. Samozrejme, môžete ho aj pripoistiť. A čo by ste ešte mali vedieť? Možno len to, že takýmto spôsobom si môžete nechať poslať aj balík zo zahraničia, napríklad ak sa rozhodnete nakupovať z anglických e-shopov. Všetky ostatné potrebné informácie o rýchlej, bezpečnej a lacnej preprave, už nájdete na https://matkoakubko.com/.

 

 

 

Scroll To Top