Free songs
Home / Tipy & triky / AdresarFiriem.sk pomáha firmám aj ľuďom, ktorí ich hľadajú
AdresarFiriem.sk pomáha firmám aj ľuďom, ktorí ich hľadajú

AdresarFiriem.sk pomáha firmám aj ľuďom, ktorí ich hľadajú

Na jednom mieste nájdete viac než len obyčajný zoznam firiem. 250 000 slovenských firiem a podnikateľov, z toho mnohé s prémiovým profilom – s nadštandardnými informáciami a dokonca s videoprezentáciou, ktorá konkrétnu firmu predstaví. Tak vypadá obľúbený slovenský katalóg firiem AdresarFiriem.sk.

Podnikáte? Vďaka adresáru firiem ušetríte na marketingu

Nezáleží na tom, či ste malou alebo veľkou firmu, začínajúcim podnikateľom či živnostníkom s dlhou históriou. AdresarFiriem.sk ponúka služby, ktoré šetria vysoké marketingové náklady úplne každému. Vďaka kvalitnému vyhľadávaču ste vidieť. O vašu profesionálnu prezentáciu sa stará kvalitný tím špecialistov na marketing, copywriting, nechýbajú profesionálni kameramani a speakeri.

Kvalitné firemné video je dnes dôležitá súčasť marketingovej prezentácie

AdresarFiriem.sk je dnes No. 1 na Slovensku v tvorbe firemných prezentácií. A tú svoju môžete mať teraz aj vy. Práve video predstavenie spoločnosti je ideálne pre získavanie zákazníkov. Už nemusíte zháňať profi tím na natočenie tejto prezentácie. O všetko sa postará tím profesionálov katalógu firiem, kde bude následne video umiestnené. Po dobu spolupráce s katalógom môžete firemné videonaviac publikovať aj na svojich webových stránkach.

Prémiový profil sa vyplatí aj z ďalších dôvodov

Ako byť v katalógu firiem vidieť a dostať sa na lepšie pozície? Prezentujte sa v ňom formu prémiového profilu. Nielenže získate už zmienenú videoprezentáciu na kľúč, ale aj podrobnejší profil, a hlavne budete dohľadateľnými na lepších pozíciách na až 20 kľúčových slov. Tie si volíte na základe zamerania vášho biznisu. U štandardného profilu je kľúčových slov iba päť

Inšpirujte sa firmami, ktoré pochopili dôležitosť kvalitnej firemnej prezentácie. Profišport PezinokReštaurácia a pizzéria Sopráno v Banskej Bystrici, alebo dodávateľ lešení a bednení TEBAU – to všetko sú spoločnosti, ktoré vďaka kvalitnému firemnému profilu získavajú nových zákazníkov bez ďalších nákladov na reklamu a marketing.

AdresarFiriem.sk robí marketing za firmy

A to nielen preto, že vytvára kvalitné profily pre firmy. Každodenne AdresarFiriem.sk vyzýva ľudí, aby hľadali trebárs práve vašu firmu. Deje sa tak prostredníctvom masívnej reklamnej kampane na najpočúvanejšom slovenskom Rádiu EXPRES.

Scroll To Top