Free songs
Home / Tipy & triky / 5 tipov na darček pre muža
5 tipov na darček pre muža

5 tipov na darček pre muža

Možno by ste takýto článok čakali skôr pred Vianocami, ale vtedy je ich plný internet a dobre či menej vydarené tipy nemáte núdzu. Lenže okrem Vianoc existujú aj narodeniny, meniny či návaly lásky, vďaka ktorým chcete svojho partnera potešiť. No nie vždy musíte mať otvorenú myseľ chrliacu desiatky dobrých nápadov. Ak vám nenapadá nič, tu je 5 tipov, ktoré urobia radosť každému chlapovi.

shutterstock_291652679

Dobré pivo

Zabudnite na veľké pivovary, ktorých chuť piva sa nedá od seba rozoznať – sú na vlas rovnaké a nudné. Využite veľký rozmach skvelých remeselných pivovarov na Slovensku aj v Česku a urobte svojmu partnerovi ochutnávkový set, ktorý ho prekvapí paletou rôznych chutí a farieb. Kupujte pivá od pivovarov ako Wywar, Stupavar, Matuška, Clock či Polička.

Futbalový zájazd

Miluje váš partner futbal? Kúpte mu zájazd na jeho obľúbený tím, dnes nájdete na trhu aj cestovné kancelárie, ktoré sa zaoberajú predajom zájazdov len na športové podujatia. V cene máte lístok, dopravu, ubytovanie a aj služby delegáta. Jednou z takýchto firiem je napríklad Futbaltour.sk.

Prípravky na bradu

Brada je sexi. Ale iba tá, o ktorú sa muži starajú. Patrí medzi bradáčov aj váš partner? Kúpte mu kvalitné vybavenie, vďaka ktorému bude mať bradu vždy učesanú, lesklú a pekne udržiavanú. Od rôznych hrebeňov cez vosky až po kvalitné britvy, to všetko nájdete v obchodoch, ktoré ponúkajú takzvané „barber“ produkty.

Technický gadget

Muži milujú technické hračičky. Tu musíte však využiť vašu kreativitu. Veľmi populárne sú športové kamery – malé, dobrá kvalita videa, stabilizátor obrazu a skvelý darček pred letnou dovolenkou. Ako si vybrať konkrétny model? Jedonducho, napíšte do Googlu „best action camera under XX (suma, ktorú ste ochotná minúť)“ a pozrite si jednotlivé modely.

Drevené hodinky

Drevo je sexi ešte viac ako kedykoľvek predtým. Čo by ste povedali na netradičné drevené hodinky? Že neviete? Váš partner vie – super vecička. Kde hľadať? Napríklad v susednom Česku funguje značka drevených hodiniek Woowa.

Scroll To Top