Free songs
Home / Komerčné články / 4 veci, na ktoré pred záhradnou párty nezabudnite
4 veci, na ktoré pred záhradnou párty nezabudnite

4 veci, na ktoré pred záhradnou párty nezabudnite

Príjemné posedenia s priateľmi patria k príjemným momentom každého leta. Toho skorého aj neskorého. Ale zorganizovať záhradnú párty, to nie je len tak. Na čo všetko by ste mali myslieť skôr, než si pozvete hŕbu kamarátov a nakúpite potraviny na grilovanie?

Vrtochy počasia

Záhradnú párty môžu skutočne znepríjemniť. Najmä v lete nie sú búrky, ktoré sa objavia  z hodiny na hodinu, ničím výnimočným. Určite to poznáte. V takýchto prípadoch núdze sa vám bude hodiť skladací záhradný altánok. Aj ten klasický, s rozmermi 3,5×3,5m dokáže zastrešiť dostatočný počet oslavujúcich. Jeho rozloženie nie je žiadna raketová veda, môže byť pripravený behom pár minút.

Zelený záhradný stan

Zelený záhradný stan

Nečakaný nápor hostí

Ak patríte k tvorom spoločenským a vaše párty nie sú vyslovene pre pár vyvolených pozvaných, môžete čakať väčší nápor ľudí ako bolo v pláne. Kamarát pozve kamaráta, kamarátku, pod záhradný párty stan sa zmestí veľa dobrých ľudí….Vždy je dobré mať pripravené dostatočné zásoby, aby nevznikli trápne situácie a neostali hladné krky. Poriadne a precízne plánujte, oplatí sa to.

Produktívne grilovanie

Už viete kto bude hlavný grilmajster? Túto úlohu sa oplatí zveriť niekomu skúsenému, inak sa pokojne môže stať, že bude záhradný párty stan celý zadymený a hostia hladní, nespokojní a…smradľaví. Prečo to nepovedať na plné obrátky. Skôr, než usadíte pozvaných, porozmýšľajte o umiestnení pahreby. Nemala by robiť problémy ani v prípade, že sa bude točiť vietor.

Záhradný párty stan

Záhradný párty stan

Myslite na to, že sa môže ochladiť

Aj v príjemný letný podvečer môže časom chladiť. To je nepríjemný moment najmä vtedy, ak sedíte. A to sa na záhradných párty stáva celkom často. Pozvaní určite ocenia, ak sedenie vybavíte dekami alebo teplými prikrývkami. Zaručíte tým, že nikto sa na druhý deň nezobudí so zapáleným hrdlom a plným nosom. Aspoň nie vašou vinou.

Scroll To Top