Ženy a pracovný pohovor: Čo si obliecť a čo nie?

V Komerčné články

Vyskytla sa vám možnosť získať dobrú pracovnú pozíciu? Hľadáte vo svojom šatníku oblečenie, ktoré by sa vám hodili na pracovný pohovor, ale nič vhodného tam nemáte? Skúste si prečítať zopár riadkov o tom, čo by ste si mali obliecť na pracovný pohovor a o tom, čo sa nehodí na pracovný pohovor.

shutterstock_111780053

Hlavne nie vyzývavé oblečenie

Na pracovný pohovor si určite nevyberajte vyzývavé oblečenie. Krátke šatičky, veľké výstrihy a kraťasy sú absolútne neprípustné. Na personalistu nemusia zanechať dobrý dojem. O pracovnú pozíciu môžete prísť skôr, ako ju získate.

Nevynechávajte šperky

Mnohé ženy si nevedia spomedzi svojich šperkov vybrať ten najvhodnejší. Nič nepokazíte tým, keď si k svojmu outfitu vezmete trblietavé šperky. Dokonalou čerešničkou na torte bude výrazná brošňa, ktorý podčiarkne váš celkový outfit.

Ku kostýmu zvoľte výraznejšie náušnice

Na pracovný pohovor voľte len kostýmové nohavice, sako a elegantnú blúzku. Týmto outfitom zanecháte na personalistu dobrý dojem. Každá žena by si ku kostýmu mala vybrať správny typ náušníc. Môže sa stať, že aj keď budete dokonale zladená, náušnice budú pôsobiť rušivo. K jednofarebnému kostýmu odporúčame viacfarebné náušnice. Zvýraznia váš inak fádny outfit.

Nesnažte sa na seba nanášať veľké množstvo make-upu. Zvoľte radšej jemnejší make-up, oblečte si krásny vyžehlený kostým, obujte si pohodlné lodičky, nasaďte si pekné náramky a vyrazte na pracovný pohovor. Ide vám predsa o vašu budúcnosť, tak si dajte záležať na vonkajšom vzhľade. Prvý dojem môžete spraviť len raz.

Ženy a pracovný pohovor: Čo si obliecť a čo nie?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu