Free songs
Home / Komerčné články / Najkrajšie krby na Slovensku
Najkrajšie krby na Slovensku

Najkrajšie krby na Slovensku

Už dlhé roky využívame radiátory na to, aby sme sa v našich obydliach počas chladných období netriasli od zimy. Vďaka radiátorom si v každej miestnosti môžeme nastaviť teplotu presne podľa potreby, prípadne úplne vypneme kúrenie tam, kde ho momentálne nepožadujeme.

shutterstock_327170444

Radiátory sú praktická vec, ale v minulosti využívané krby mali predsa len väčšie čaro. Krby však zo sveta nevymizli a tak ten, kto býva v rodinnom dome si aspoň jednu miestnosť môže skrášliť pekným krbom a doslova si tak vychutnávať teplo rodinného krbu. Palomino krby je jedna z firiem, ktorej špecializáciou je stavba krbov. Za desaťročné pôsobenie na trhu nazbierali množstvo skúseností v montáži a servise krbov a sú členmi Cechu kachliarov a krbárov Slovenskej republiky. Na ich stránke nájdete bohatú ponuku rustikálnych a portálových krbov. Ak by ste si z tejto ponuky náhodou nevybrali, môžu vám postaviť krb podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Jedným z najdôležitejších prvkov krbu je mriežka. Nedá sa schovať, je neustále na očiach, preto je dôležité jej výberu venovať dostatočnú pozornosť. Z ponuky firmy Palomino krby si určite vyberiete. Ponúkajú krbové mriežky od dvoch výrobcov: 4Fire a Parkanex. Mriežky od 4Fire zaujmú tých, ktorým ide o jednoduchosť a čo najvýhodnejšiu cenu. Ak si však neváhate priplatiť za luxusnejšie vyzerajúce mriežky, upriamte svoju pozornosť na mriežky Parkanex. Nech si vyberiete akokoľvek, Palomino krby vám zaručujú, že budete spokojní.

Ak už máte pred očami svoj vysnívaný krb, netreba zabúdať aj na ďalšiu dôležitú súčasť, ktorou sú teplovzdušné rozvody. Produkty z tejto kategórie majú Palomino krby skladom a garantujú vám, že ak uskutočníte svoju objednávku do 12:00, objednaný tovar vám príde už nasledujúci pracovný deň. A ak by objednávka nasledujúci deň predsa len neprišla, budete mať doručenie zadarmo.

Scroll To Top