Wellness v Štiavnických vrchoch

V Komerčné články

Na Slovensku máme množstvo prírodných krás a historických pamiatok. Je takmer nereálne, aby sme počas celého života pozreli každý kúsok Slovenska. Jedno miesto vám ale odporúčame a veríme, že práve toto miesto najbližšie navštívite. Nemáte rezervovanú dovolenku pri mori? Nevadí. Štiavnické vrchy vám poskytnú zaslúžený oddych. Nájdite si hotelový komplex Salamandra a nechajte sa očariť krásnym prostredím.

shutterstock_270834446

Čo ponúka Salamandra hotel?

Tento wellness hotel ponúka azda to najlepšie wellness centrum na Slovensku. A to ich máme na Slovensku neúrekom. Vo wellness centre môžete očakávať bazény s hydromasážnymi tryskami, teplé vírivky, detské šmykľavky, suché a horúce sauny a oddychovú zónu. Ak vás pobolieva chrbtica alebo iné časti tela, budete mať možnosť rezervovať si masáž. Môžete si vybrať klasickú masáž, aroma masáž, hĺbkovú masáž tkanív, anticelulitídnu brezovú procedúru, medovú detoxikačnú masáž, rašelinový zábal a mnohé ďalšie. Zájdite na webovú stránku hotela Salamandra a zistite si viac o konkrétnych masážach.

Salamandra – rodinný hotel

Ak sa obávate, že počas pobytu v hoteli Salamandra nebudú mať vaše deti žiaden program, tak sa mýlite. Hotel Salamandra sa považuje za najlepší rodinný hotel na Slovensku. V priestoroch tohto hotela môžete nájsť detské wellness centrum, ihrisko a detský kútik. Pre rodinky s malými detičkami dokážu zabezpečiť kompletný izbový servis. Pripravia vám detské postieľku, nachystajú nočník, kôš na plienky alebo prebaľovací pult. Verte, že vy a vaše deti sa budete cítiť maximálne pohodlne.

Oplatí sa vám ísť do zahraničia, keď aj na Slovensku máme krásne? Doprajte si wellness pobyt v srdci Slovenska.

Wellness v Štiavnických vrchoch
5 (100%) 2 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu