Plesová sezóna sa blíži, v čom zažiarite vy?

V Komerčné články

K edysi sme si mysleli, že zvyk “obliecť si spoločenské šaty len raz”, je výstrelok skôr hollywoodskych hviezd ako nás Sloveniek. Ruku na srdce dámy, ktorá z vás sa však pri obliekaní spoločenských šiat nezamyslela nad tým, kedy ste ich mali naposledy a koľko ľudí z posledného plesu vás v nich uvidí aj tentokrát? Samozrejme, pokiaľ sa neplánujete zúčastniť plesu v opere, žiadne veľké módne faux pas nehrozí a nič sa nestane, pokiaľ si spoločenské šaty oblečiete dvakrát po sebe.

Čo keď ale stále narážate na fotky z parížskych mól a aj vy by ste si radi obliekli niečo v žiarivej metalickej farbe? Alebo túžite po šatách v minimalistickom štýle, ale doplnenom o výrazné doplnky? Nečudo, veď to všetko bude hitom budúcej plesovej sezóny.

Takže spoľahnete sa na overenú čiernu klasiku z vašej skrine, alebo vás to láka k výkladom obchodov? Pre takéto módne dilemy vymysleli múdri ľudia požičovne šiat, kde aj za málo peňazí dostanete veľa muziky.

pozicovna-spolocenskych-siat-agenturagiovanna.sk

Čo mi môže požičovňa šiat ponúknuť?

Požičovne spoločenských šiat v súčasnosti nepožičiavajú kúsky, ktoré boli v móde pred piatimi rokmi, a na vešiakoch im nevisia ležiaky, čo by si neobliekla ani teta na dedinskú veselicu. Salóny majú prehľad v trendoch na nasledujúcu sezónu a tak sa si môžete byť istá, že spoločenské šaty, ktoré si tam vyberiete, budú trendy. Tento rok nájdete šaty skôr jednoduchších strihov, ktoré však zvýrazňujú pás a sú tak členené na vrchný a spodný diel. Šaty s rafinovane šitým dekoltom alebo chrbátom tiež nebudú výnimkou. Zvoliť si budete môcť z ľahších materiálov, ako hodváb či šifón, alebo materiálov, ktoré sú síce tvrdšie, avšak pôsobia veľmi jemne, napr. tyl.

V čom je teda výhoda kúpy šiat?

Samozrejme, že vždy je tu riziko, že sa objaví dáma v rovnakých šatách, v ktorých ste plánovali zažiariť vy. Výhodou salónov, ktoré požičiavajú šaty, je aj to, že sa zameriavajú aj na predaj spoločenských šiat. Pri kúpe šiat v salóne vám však vedia povedať, koľko podobných kúskov predali a niekedy aj garantovať, že dovezený model bol len jeden.

Plesová sezóna sa blíži, v čom zažiarite vy?
5 (100%) 2 votes

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu