Na čo nesmiete zabudnúť pri zariaďovaní detskej izby?

V Deti, Komerčné články, Tipy a triky

Zariaďovanie detskej izby patrí k tým príjemnejším veciam, najmä ak vaše dieťa bude onedlho školopovinné. Keď sa rozhodnete postieľku z vašej spálne presunúť do detskej izby, musíte mať vopred zmapované, kde kúpite väčšiu posteľ, stôl, detskú stoličku a iné zariadenie do detskej izbičky. Na čo ale rozhodne nesmiete zabudnúť pri zariaďovaní detskej izby?

Na nákup choďte vždy s dieťaťom

Detská izbička musí byť farebná, aby pomohla rozvíjať fantáziu a kognitívne schopnosti u vášho drobčeka. Ak je váš drobec už väčší, zoberte ho so sebou napríklad na nákup detských fototapiet. Samo vám ukáže, aká sa mu páči a akú by chcelo do svojej izby. Môže sa stať, že sa mu budú páčiť všetky. Musíte mu ale vysvetliť, že spomedzi tých, ktoré sa mu páčia, si musí vybrať len jednu detskú fototapetu. Je lepšie nakupovať s dieťaťom, aby vám vedelo povedať, čo sa mu nepáči a čo naopak áno.

Na posteli nešetrite

Výber stolíka nie je až taký dôležitý, ako výber postele pre vášho drobca. Počítajte s tým, že v priebehu rokov budete musieť vymeniť posteľ za väčšiu. Nezabúdajte však, že vaše dieťa sa bude vyvíjať a potrebuje pevnú posteľ, ktorá jeho telíčko nebude deformovať. Čalúnené postele sú najideálnejšie. Ak ale máte drevenú kostru, dieťatku vyberajte kvalitný matrac prispôsobený najmä jeho váhe.

Izba dieťaťa by mala byť priestranná, farebná a bezpečná. Ostré hrany môžu ohroziť ešte maličkého drobčeka. Ak však chcete vybrať vášmu dieťaťu ten najlepší detský koberec, vyberajte skôr farebnejší a najmä krátkovlasý.

Na čo nesmiete zabudnúť pri zariaďovaní detskej izby?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu