Letenky Wizz Air

V Cestovanie

Wizz Air je nízkonákladová letecká spoločnosť založená v roku 2003. Je to poľsko-maďarská spoločnosť orientujúca sa hlavne na lety v strednej Európe. Aerolinky Wizz Air sídlia v maďarskom meste Vecsés a vďaka počtu prepravovaných pasažierov sú od roku 2009 najväčšími nízkonákladovými aerolinkami v strednej a východnej Európe.

Dnes má spoločnosť Wizz Air 15 základní, a to v mestách Gdansk, Poznan, Katowice, Warsaw a Wroclaw v Poľsku, Budapešť v Maďarsku, Sofia v Bulharsku, Bukurešť, Cluj-Napoca Tirgu Mures a Timisoara v Rumunsku, Vilnius v Litve, Kyjev v Ukrajine, Belehrad v Srbsku a Prahu v Českej republike. Bohužiaľ, s bratislavským letiskom svoju spoluprácu už skončila. Ponúka viac ako 220 ciest v Európe a snaží sa o spoluprácu s ďalšími destináciami! K spoločnosti Wizz Air patria aj spoločnosti Wizz Air Hungary a Wizz Air Ukraine.

Najlepší spôsob, ako si zakúpiť letenku spoločnosti Wizz Air je prostredníctvom webovej stránky aerolinky. Zaplatiť za ňu môžete cez internet alebo bankovým prevodom. Wizz Air je však bezletenková spoločnosť. To znamená, že namiesto klasickej letenky obdržíte pri zaplatení kód, ktorým sa preukážete na letisku. Wizz Air tvrdí, že je to komfotnejšie a pohodlnejšie.

Nakoľko je spoločnosť Wizz Air nízkonákladovou leteckou spoločnosťou, neponúka svojim zákazníkom občerstvenie zdarma, ale môžu si ho počas letu zakúpiť. Napriek tomu dokážu cestujúcim vyhovieť takmer s každou žiadosťou.

Flotilu Wizz Air tvorí 34 lietadiel Airbus A320-200 so 180 miestami na sedenie. Tento typ lietadiel patrí medzi najlepšie v ich triede. Táto spoločnosť verí, že rozdiel v cestovaní robia ľudia. Preto je ich pýchou a prínosom tím profesionálnych zamestancov.

Pre získanie akýchkoľvek ďalších informácií Vám odporúčame navštíviť internetovú stránku spoločnosti.

Veríme, že so spoločnosťou Wizz Air budete maximálne spokojní a budete opätovne využívať jej služby!

Letenky Wizz Air

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu