Fotopasce vám dodajú pocit bezpečia

V Komerčné články

Pocit istoty a bezpečia je pre človeka veľmi dôležitý. Vedel o tom aj známy a uznávaný psychológ Abraham Harold Maslow, ktorého pyramídu ľudských potrieb videlo viac ľudí ako pyramídy v Gíze. A ako sa umiestňuje pocit bezpečia a istoty v tejto pyramíde? Je hneď na druhom najdôležitejšom mieste. Chcete sa aj vy cítiť bezpečne? Začnite používať fotopasce. Skvelý pomocník, ktorý pomaly vytláča bezpečnostné kamery a zvyšuje pocit bezpečia. Čo by ste o fotopasciach mali vedieť?

screen-ibo-sk

Prvé využitie fotopasce

Fotopasce začali ako prví používať poľovníci, ktorí nimi sledovali pohyb lesnej zvery a ochraňovali ju pred pytliakmi. Keď je vynález dobrý, nájde si využitie aj v iných oblastiach. A o tom, že fotopasce skvelým vynálezom sú, svedčí aj to, že sa začali používať nielen v lesoch, ale aj v domoch, bytoch, mestách a firmách. Ľudia ich používajú ako lacnejšiu náhradu kamerového systému. Lacnejšiu, no určite nie menej účinnú.

Princíp fotopasce

Fotopasca pracuje na podobnom princípe ako digitálny fotoaparát. Dokáže robiť fotky aj videá s tým rozdielom, že pohybový senzor dá pokyn pasci, aby išla do akcie, keď zachytí pohyb. Jednoduché a účinné. Tieto fotky alebo videá sa ukladajú na pamäťovú kartu. Tie si potom môžete stiahnuť k sebe do PC alebo nastaviť fotopascu tak, aby vám ich odosielala ako MMS alebo prostredníctvom mailu. Keby pasca neustále snímala okolie, bolo by to mrhanie baterkami. A aký je jej dosah? Fotopasca dokáže zachytiť okolie vo vzdialenosti približne 20 metrov.

Aké sú hlavné výhody a nevýhody fotopasce?

+ fotky či videá môžete mať aj v HD kvalite

+ okamžitý prístup k záznamom cez MMS či email

+ nezamotajú sa vám káble, keďže je fotopasca na baterky

+ naučiť sa s ňou pracovať je skutočne jednoduché

+ vydrží aj najväčšie vyčíňanie počasia

– nutné menenie bateriek

Je jedno, či chcete sledovať zver, chrániť svoje včely, byt, dom alebo firmu, fotopasca vám skvelo poslúži. Zvýšte si aj vy svoj pocit bezpečia vďaka tomuto chytrému vynálezu.

Fotopasce vám dodajú pocit bezpečia

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu