Ako postupovať pri výbere firmy, ktorá vám má zabezpečiť prepravu tovaru?

V Komerčné články, Úspech a podnikanie

Ak podnikáte, určite dobre viete, že bez prepravy materiálu k dodávateľom to určite nepôjde. Ak si chcete vybrať dobrú firmu, ktorá váš tovar prepraví na dané miesto, budete si musieť všímať nasledujúce veci. Dávajte si pozor, aby ste nenatrafili na „odborníkov“, ktorí vám síce nasľubujú, ale podmienky prepravy nesplnia.

shutterstock_236029696

Pozrite si recenzie

V prvom rade si poprezerajte všetky recenzie na firmy, ktoré prepravujú materiál. Práve podľa recenzií dokážete zistiť, či daná firma bude stáť za to alebo sa jej máte veľkým oblúkom vyhýbať. Skúsenosti iných podnikateľov vám napovedia určite viac ako slová, ktoré uvádzajú firmy na svojich web stránkach. Ako sa hovorí: „dvakrát meraj, raz strihaj“. Ak budete potrebovať napríklad leteckú prepravu, nemôžete sa spoľahnúť na spoločnosť, ktorej lietadlá využívate cestou na dovolenku, na poznávacie výlety alebo na služobné cesty. Je rozdiel prepravovať ľudí a prepravovať tovar.

Popýtajte sa svojich známych, ktorí podnikajú

Aby ste sa vyhli zbytočným komplikáciám a finančným stratám, mali by ste sa popýtať hoc aj konkurencie, akú firmu na prepravu materiálu využívajú. Na Slovensku máme dosť firiem, ktoré sprostredkúvajú medzinárodnú dopravu, ale aj iné typy prepráv. Vyberajte len také, u ktorých budete mať 100% ( nie 99%, ale 100%) istotu, že tovar dopravia na požadované miesto a v požadovanom čase.

Kontaktujte danú firmu a dohodnite si podmienky osobne

Po výbere firmy, ktorá vám zabezpečí hoc aj riečnu prepravu, si dohodnite po telefóne stretnutie, na ktorom sa dohodnete na podmienkach spolupráce. V žiadnom prípade nevybavujte všetko cez telefón alebo internet. Osobné stretnutie je osobné stretnutie.

Ako postupovať pri výbere firmy, ktorá vám má zabezpečiť prepravu tovaru?
5 (100%) 1 vote

Môžete si tiež prečítať!

Jaké jsou nejoblíbenější hazardní hry?

Zatímco dříve byla kasina zábavou pro bohaté, dnes jsou dostupná komukoliv. Sice ne fyzicky, ale online rozhodně. Stačí mít

Read More...

Jaká online kasina zůstávají pro Čechy otevřená?

Od ledna letošního roku začala v České republice platit nová pravidla pro hazard. Lidé, kteří se hazardním hrám věnovali

Read More...
Kuchyňa podľa najnovších trendov

Kuchyňa podľa najnovších trendov

Hovorí sa, že kuchyňa je kráľovstvom pre ženu. Na to, aby som sa v nej pohodlne cítila, nestačí mať

Read More...

Zanechaj odpoveď:

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mobile Sliding Menu