Free songs
Home / Komerčné články / Pohovky sú neoddeliteľnou súčasťou interiéru
Pohovky sú neoddeliteľnou súčasťou interiéru

Pohovky sú neoddeliteľnou súčasťou interiéru

Luxusné dizajnové pohovky sú neoddeliteľnou súčasťou každého moderného interiéru. Predstavujú kus nábytku, ktorý je do veľkej miery reprezentatívny a odzrkadľuje štýl jeho majiteľa. Je miestom, kde trávi rodina spoločné chvíle, kde sa oddychuje a relaxuje, kde sa príjmajú návštevy.

lenoska-chesterfield-ikuchyne-sk

V súčasnosti prevláda trend kombinovania rôznych štýlov a to platí aj pre moderné pohovky. V prípade, že rozmýšľate zabezpečiť 5 až 6 miest na sedenie, skúste skombinovať dve rôzne pohovky. A to každú v inom štýle, prípadne, ak sa bojíte toľkého experimentovania, skúste dve pohovky v rôznych farbách. Čo poviete na bielu s béžovou? Alebo na sivú a antracitovú? Fantázii sa medze nekladú, dôležité je, aby pohovky vyhovovali vám či už svojím dizajnom alebo aj komfortnosťou. Hlavnými aspektami pri pohovkách je teda dizajn, kvalita a pohodlie. Trendovými sedačkami, ktoré sú trendovými už dlhé obdobie a ich doba zďaleka nekončí, sú kožené či koženkové prešívané pohovky s majstrovsky prepracovanými detajlami ako napríklad zaoblené ručné opierky. Výhoda kožených sedačiek spočíva v jednoduchej údržbe a starostlivosti. S akýmkoľvek fľakom či znečistením si hravo poradíte. Sú však na dotyk chladnejšie ako tie textilné. Aj čo sa týka výberu a dizajnu, pri pohovkách s textilným poťahom máte oveľa širšiu škálu ponuky.

Pri dizajnových produktoch by sme radi spomenuli škandinávsku radu pohoviek, ktorá je tak typická svojími čistými líniami, jednoduchosťou a dobrou kombinovateľnosťou. Jemné zaoblené hrany, poprešívaná zadná opierka a k tomu elegantné drevené nožičky. To všetko vám ponúka rada Scandinavia. Osobitým a neprehliadnuteľným je štýl patchwork. Jeho pestrofarebnosť, jasné farby a kvalitné spracovanie rozžiaria každý interiér.

patchwork-stolicky-ikuchyne-sk

Svoje čaro majú aj patchwork stoličky. Pohovky iKuchyne v barokovom štýle, pre ktoré sú charakteristické zaoblené nožičky, elegantné, častokrát zamatové poťahy sú jedinečným solitérom. Je to kus nábytku, ktorého umiestnením získate úplne iný priestor, stanú sa jeho hlavnou dominantou. A k tomu vôbec nie je nutné zariaďovať celý interiér v tomto štýle. Práve naopak, protiklady sa priťahujú. Takáto pohovka umiestnená v minimalisticky ladenej domácnosti dokonale vynikne.

Scroll To Top