Free songs
Home / Tipy & triky / Zariaďte skladové priestory prehľadnejšie a úspornejšie
Zariaďte skladové priestory prehľadnejšie a úspornejšie

Zariaďte skladové priestory prehľadnejšie a úspornejšie

Ak ste už mali možnosť nazrieť do dokonalo systematicky zariadeného skladu, tak vás určite zaujala prehľadnosť a funkčnosť všetkého vybavenia. Aby však všetko fungovalo tak, ako má, predchádzalo zariadeniu dôsledné plánovanie a organizovanie. Aj obrovský sklad môže mať prehľadné miesta a nájdu sa dokonca aj možnosti, ako znížiť náklady za energiu.

Policové regály zaistia prehľad

Zefektívnenie skladovania tovaru alebo výrobkov dosiahnete nákupom praktických regálových systémov. Policové regály a iné vybavenie skladu prinesie poriadok do všetkých skladových priestorov. Vďaka nim môže sklad fungovať ako neohrozený komplex, kde vládne poriadok. Na policové regály môžete pohodlne poukladať palety, drobný tovar, ale aj rôzne dlhý tovar. Praktické využitie majú aj plošiny na skladovanie a prípravu tovaru či rôzne samonosné sklady.

Posvieťte si na lacnejšiu faktúru

Pokiaľ vo svojich skladových priestoroch vymeníte všetky žiarivkové trubice za modernejšie a ekologickejšie LED trubice, pocítite to aj na vašej firemnej peňaženke. LED trubice dokážu ušetriť v porovnaní s klasickými žiarovkami množstvo energie a majú dlhšiu životnosť. Zabezpečte si niekoho, kto zvládne výmenu starých trubíc za nové.

Jednoduchšie váženie

K úspore a jednoduchej prevádzke môžu prispieť aj priemyslové váhy, ktoré sa využívajú vo výrobe. Na presné a rýchle kontrolné váženie využijete elektronické plošinové váhy. Žeriavové váhy je možné použiť nielen v skladoch, ale aj v prevádzke. Určite by vám v expedičnom pracovisku, sklade a všade tam, kde je potrebná mobilita, nemali chýbať paletové váhy a vozíky. Dávkovacie váhy zase nájdu opodstatnenie pri balení obilní, čajov, kávy, orechov či iného drobného tovaru.

Scroll To Top