Free songs
Home / Tipy & triky / Stravujte sa zdravo – s Hryzkou to pôjde hravo

Stravujte sa zdravo – s Hryzkou to pôjde hravo

Aby sa človek dostal do pohody a správnej nálady, musí svoj deň určitým spôsobom správne „naštartovať“. Začína to celé ranným rituálom vstávania a končí usadením sa pred večerné televízne správy. Medzi tým je ale kopec času a energie, kde tieto dve veci potrebujete vhodne využiť a rozložiť vo svoj vlastný proces. Aby to bolo čo najjednoduchšie a naozaj efektívne, musíte mať dostatočné množstvo energie už od samotného rána. My vám prezradíme, kde ju hľadať.

Skúste zdravé stravovanie

O tom sa píše a hovorí na internete a v médiách naozaj dosť. Všade je popri tom spomínaný aj fakt, že raňajky sú základ. Samozrejme, že je to pravda a v momente, ako začnete tvrdo pracovať, si to aj začnete postupne uvedomovať. Bez dobrých raňajok sa jednoducho nebudete cez deň cítiť fit.

Káva a cigaretka k nej sa ale za príliš ideálne raňajky nepovažujú. Skúste zdravé stravovanie, je to jediná cesta k maximálnej možnej energií, ktorú potom ľahko počas celého dňa aj využijete. Ani tu však nie je jednoduché si vedieť vybrať, ktoré potraviny a suroviny sú pre vás ideálne a nespôsobia vám prípadné ťažkosti.

Aktivovaná naturálna a bezlepková zmes

My vám ponúkame zdravé stravovanie, bez záťaže vášho metabolického systému. To je unikátna novinka, ktorá vám zaručí želaný výsledok! Konečne niečo, čo si môže dovoliť naozaj každý, dokonca aj ľudia, ktorí majú lekárom určené bezlepkové stravovanie.

Bezlepková strava bola vyvinutá pre tých ľudí, ktorých imunitný systém prudko reagoval na prítomnosť gluteínu v potravinách. Organizmus niektorých osôb na potravu a jej zložky reaguje dosť citlivo, preto si musia viacerí z nich dnes už veľmi dobre dávať na všetko, čo skonzumujú veľký pozor.

Ani výber v obrovských nákupných centrách, ktoré majú stále a vždy čerstvú zeleninu v reklame, nie je jednoduchý. Aj z týchto dôvodov sa viacerí z nás uchyľujú k lepšej vegánskej strave, ktorá by mala minimalizovať vplyv umelých a často nezdravých látok na naše telo.

Základ pre úspešný štart do nového a lepšieho dňa

S Hryzkou to budete mať naozaj jednoduché. Je to základ pre úspešný štart do nového a lepšieho dňa, pretože takáto raňajková zmes neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadlá, farbivá a arómy. Okrem toho, je bez lepku a pridaného cukru. Stačí si objednať – jej príprava je jednoduchá a naozaj veľmi rýchla.

Čo viac si od zdravých raňajok priať, keď Hryzka vám ich môže dať.

Scroll To Top