Free songs
Home / Komerčné články / Viete, aké šperky sa hodia k šatám bez ramienok?
Viete, aké šperky sa hodia k šatám bez ramienok?

Viete, aké šperky sa hodia k šatám bez ramienok?

Už ste počuli, že posledný krok býva najťažší? Zdá sa vám to ako klišé? Ono to aj klišé je, len ako na potvoru to klišé je pravdivé. Istotne to sama veľmi dobre poznáte, nájdete si krásne šaty bez ramienok, topánky si k ním vyberiete s rutinou najlepšieho módneho vizážistu a potom sa stroj vášho módneho vkusu zasekne. Vybrať si strieborné náušnice či radšej zlaté? Aký náhrdelník? A čo prstene? Uľahčite si posledný krok, prečítajte si tieto rady a zažiarte.

screen-sperkyadiamanty-sk

Buďte zvodná

Šaty bez ramienok sú hlavne o tom, aby ste vyzerali zvodne. Preto najlepšie urobíte, keď si vyberiete šperky, ktoré sa so šatami nebijú, ale podporujú ich zvodnosť. Základom je náhrdelník. Vyberte si elegantný a zároveň zvodný náhrdelník či už na retiazke alebo okolo krku. Podporia ho náušnice z bieleho zlata, samozrejme v prípade, že aj náhrdelník je z bieleho zlata. Je veľmi dôležité, aby všetky šperky boli z rovnakého materiálu.

Výber šperkov závisí aj na vzore šiat

Sú vaše šaty elegantné a zároveň jednoduché? Nebojte sa vybrať si výraznejšie doplnky. Perlový náhrdelník či výrazný náramok sú skvelou voľbou. V prípade, že máte šaty so vzorom, je lepšie vybrať si menej nápadné šperky. Ideálne sú jednoduché zlaté prstene, decentné náušnice či náhrdelník bez prívesku.

Aj na vašich vlasoch záleží

Máte krátke vlasy alebo ich máte vyčesané dozadu? Dajte si záležať na výrazných náušniciach, ktoré váš outfit rozžiaria. No keď máte dlhé a rozpustené vlasy, náušnice by sa v nich stratili. Preto sa skôr zamerajte na výraznejší náhrdelník či náramok, ktorý bude tou povestnou čerešničkou na aj tak dosť lákavej torte.

Chcete vyzerať moderne alebo retro?

V prvom rade si musíte uvedomiť, že na tom „vyzerať retro“ nie je nič zlé. Keď ste sa rozhodli pre takýto look vyberte si set šperkov, ktorý k sebe pasuje svojim jednotným štýlom. Potrebujete vyzerať moderne? Zvoľte jeden kúsok zo šperkov ako dominantný a ostnatými kúskami to len doplňte.

Vybrať si správny šperk nie je žiadna raketová veda, inšpirujte sa týmito radami a zažiarte.

Scroll To Top