Free songs
Home / Auto-moto / Ušetrite s deflektormi
Ušetrite s deflektormi

Ušetrite s deflektormi

Poznáte to, idete svojim autom, už má niečo za sebou, a zrazu počujete čudné zvuky. Zaleje vás studený pot, začnete sa modliť, aby sa vám teraz auto nepokazilo, nech ešte vydrží tých 84 kilometrov, ktoré máte pred sebou. Veď ste spolu prežili veľa pekného, a ak ste mu niekedy nadávali, nemysleli ste to vážne, nech sa nehnevá a nech ešte zvládne túto jazdu. S vypätím všetkých síl vás auto dovezie domov, ale ďalej ani za svet. Pokazilo sa.

Zaobstarajte si deflektory

Zaobstarajte si deflektory

Definitívne rozlúčiť sa vám s ním ešte nechce, skúsite mu vdýchnuť nový život. Máte známeho automechanika, ktorý sa vám na to pozrie a povie: „Nejde o nič vážne, za fľašu vína by som ti to aj opravil, ale musíš si zohnať súčiastky.“ Vlastná výroba nepripadá do úvahy, tak sa začnete obzerať po ďalších možnostiach. Viete, že kamenné obchody majú vysokú prirážku, tak zablúdite na internet. A to je správne miesto. Tam vám ponúkame náhradné diely a autosúčiastky za bezkonkurenčné ceny. Tešíte sa, lebo viete, že vás oživenie svojho štvorkolesového miláčika nebude stáť až tak veľa peňazí. A rozhodnete sa dokúpiť ešte niečo na vylepšenie, nech máte väčšiu radosť.

Rozmýšľate, čo by ste si vybrali. Chcete, aby to bolo užitočné autu aj vám, až sa nakoniec rozhodnete pre deflektory na okná automobilu. Že neviete, čo to je? Sú to kryty, ktoré sa namontujú na vrch okna a ochránia vás pred dažďom a hlukom, ak máte počas jazdy otvorené okno. No dobre, ale ako pomáhajú autu? Keď ste mali otvorené okno bez deflektorov, odpor vzduchu bol väčší a tým pádom aj spotreba paliva. Deflektory vás nielen zbavia hluku a vody v aute počas dažďu, ale tiež znížia odpor vzduchu, a teda aj spotrebu automobilu. Hneď sa vám bude lepšie jazdiť na vašom vynovenom aute.

Scroll To Top