Free songs
Home / Móda a krása / Trápia vás lupiny? Takto im predídete
Trápia vás lupiny? Takto im predídete

Trápia vás lupiny? Takto im predídete

Azda každá žena túži mať zdravé krásne vlasy bez lupín. Bohužiaľ lupiny trápia každú druhú, pričom stačí len vedieť základné pravidlá, ako sa starať o vlasy a lupinám sa vyhnete. Ak si chcete kúpiť kvalitný šampón, odporúčame vám Nizoral. Ten zrieďte s troškou vody, pomiešajte a potom aplikujte na mokré vlasy.

Žiaden fén

Väčšina žien si svoju korunku krásy umýva tesne predtým, ako vycestuje do práce, na stretnutie alebo na inú spoločenskú udalosť. Pochopiteľne, chceme mať čerstvo umyté vlasy. Viete ale, že fénovanie vaše vlasy poškodzuje? Radšej si vlasy umyte minimálne dve hodiny pred odchodom. Vlasy za ten čas prirodzene uschnú a vy ich tak nebudete trápiť príliš horúcim vzduchom z fénu. Nebudú vám elektrizovať, budú jemné a poddajné. A hlavne – nevysušíte vlasovú pokožku, čím predídete vzniku lupín.

Hydratácia pokožky

Predísť lupinám môžete aj tým, že si budete vlasy a vlasovú pokožku pravidelne hydratovať. Odporúčame robievať si pravidelne domáce masky – z vajíčok, olivového oleja alebo smotanového jogurtu, ktorý je mimochodom najlepší pri boji s lupinami. Krúživými pohybmi ho naneste na vlasovú pokožku a nechajte ho tak 15 – 20 minút pôsobiť.

Ak chcete vlasy bez lupín, je nutné, aby ste si vždy vyberali len kvalitnú vlasovú kozmetiku. A ešte nezabúdajte používať žihľavový šampón.

Scroll To Top