Free songs
Home / Komerčné články / Tma v priemyselnej hale
Tma v priemyselnej hale

Tma v priemyselnej hale

Vaša priemyselná hala ostala zahalená do tmy? Ako to je možné? Výroba vo vašej priemyselnej hale však nemôže ďalej pokračovať kým nebude opäť svetlo. Rozmýšľali ste nad rekonštrukciou stropu a následne rekonštrukciou osvetlenia? Potrebujete odborníkov, ktorý by vám navrhli ako osvetliť vašu priemyselnú halu? Už nechcete, aby robotníci pracovali pri sviečkach? Ta si zavolajte na pomoc projekčný tím ECO-LOGIC, ktorý sa s vami poradí a hravo vám vytvorí ten najlepší návrh LED osvetlenia.

shutterstock_54316891

Čo je základom? Samozrejme, najskôr s vami skonzultujú váš návrh a potom ho prispôsobia tak, aby ste boli aj vy spokojní a návrh sa vám páčil. Pri prvom stretnutí s odborníkmi sa zrealizuje svetelno – technická obhliadka. Neváhajte a obráťte sa na ich pomoc.

Šetrenie energie

Chcete ušetriť energie v priemyselnej hale? Pri vašom doterajšom osvetlení sa neustále niečo dialo, raz blikala jedna žiarovka, raz zhasla celá časť a teraz dokonca celá hala? Potrebujete úspornejšie osvetlenie? Tak to si potom zaobstarajte LED osvetlenie. Prečo je práve takéto osvetlenie najlepšie pre vašu priemyselnú halu? Už len pre veľkú životnosť LED diód, ktoré vydržia niekoľko rokov bez toho, aby vám čo i len jedna žiarovka začala blikať. Fantastické, nemyslíte? Už sa nestane to, že robotníci na pracovisku prestanú vidieť. Už bude len svetlo. Nízkonákladové osvetlenie priemyselnej haly jedine od ECO-LOGIC!

Preprava materiálu do výšky nie je pre ruky vašich robotníkov. Ako však dostať ťažký materiál do výšky?

Zvíhame na zdvíhacej plošine

Premiestnenie ťažkého materiálu je nemožné bez pevnej zdvíhacej plošiny, ktorá by nemala problém zdvihnúť aj slona! Kde takú kúpite? Jedine na cemat.sk, kde vám ponúkajú tie najbezpečnejšie zdvíhacie plošiny. S prepravou materiálu do výšky už nebude problém. Spoločnosť Čemat si vás svojou kvalitou a dobrými referenciami získa. Neváhajte a zdvíhajte sa na novej plošine od Čematu!

Scroll To Top