Free songs
Home / Komerčné články / Svetové hodinky
Svetové hodinky

Svetové hodinky

Poďte sa spolu s nami pozrieť do sveta módy, v ktorom sa svetoznámy návrhari dokázali  presadiť nielen vďaka krásnym kúskom dámskeho a pánskeho oblečenia, ale aj vďaka doplnkom, medzi ktoré patria ukazovatele čas – hodinky. Čas je v dnešnej dobe veľmi dôležitý, a preto je dobré mať hodinky nablízku v každej chvíli.

Hodinky Emporio Armani

Hodinky Emporio Armani

Prvou z módnych ikón, ktoré si predstavíme je predtaviteľka dámskej módy zo Spojených štátov amerických – Donna Karan, ktorá dobýva módne móla v New Yorku i po celé roky. Prvé hodinky tejto svetoznámej návrhárky boli predstavené v roku 1989 pod skratkou DKNY. Elegancia, jednoduchosť, prvotriedne spracovanie a neodolateľný dizajn, tak by sa dali charakterizovať luxusné hodinky DKNY, ktoré sú navrhované nadčasovo s použitím najkvalitnejších materiálov a kryštálov. Bližšie informácie a široký sortiment hodiniek DKNY nájdete TU.

Ďalšou módnou ikonou je bez pochýb taliansky módny návrhár Giorgio Armani. Okrem tvorby módnych kúskov sa venuje aj navrhovaniu vlastnej kolekcie hodiniek pod značkou Emporio Armani. Hodinky z  tejto kolekcie sa často označujú aj ako šperk patriaci medzi časomerné klenoty. Luxus a prvotriedna kvalita sú poznávacími znakmi hodiniek Emporio Armani. Ak aj vy túžite po týchto skvostných hodinkách navštívte online obchod delux.cz, v ktorom ich zakúpite za výhodné ceny!

Poslednou módnou ikonou, ktorá sa preslávila nielen na módnom móle je aj vo svete hodín je ameriký návrhár Tommy Hilfiger, ktorý prináša dva základné typy hodín. Hodinky Tommy Hilfiger vynikajú jednoduchosťou, kvalitou a dizajnom. Lacnejšie modely určené na bežné denné nosenie a šport, a luxusné hodinky vhodné na spoločenské podujatia. V rôznych farebných prevedeniach pre mužov i ženy ich zakúpite na delux.cz!

Prajeme Vám príjemný nákup!

 

 

Scroll To Top