Free songs
Home / Komerčné články / Ste lepší ako Pat a Mat
Ste lepší ako Pat a Mat

Ste lepší ako Pat a Mat

K to z vás si nepamätá rozprávku Pat a Mat? Je vari niekto taký, kto o nej nepočul ani raz ?

Pat a Mat boli známi nešikovní opravári, ktorí čoho sa dotkli tak to spadlo, zničilo sa , vybuchlo, zlomilo, prasklo. S nimi sa spájajú azda všetky formy deštrukcie. Im by ste si opraviť dom určite nedali, že ? Veď keby chceme zničiť ho dokážeme aj sami, no nie?

shutterstock_3641388

Čo sa dá opravíme sami

Ste toho názoru, že veci, ktoré sa dajú opraviť alebo urobiť si spravíte sám bez toho, aby ste museli zdvihnúť telefón a volať nejakých majstrov alebo opravárov? Vy muži, by ste mali ovládať také základné jednoduché opravy a inštalácie a ženy nechať sa starať o domácnosť. Alebo vari nie? Žena nepatrí len do kuchyne? Tak ju skúste zapojiť do opravovania! Možno si trošku pohundre, ale treba to risknúť. Veď potrebujete rekonštruovať a každá ruka sa hodí.

Čím to pospájame?

Pat a Mat by určite špekulovali, ako jednotlivé súčiastky pospájať, ale my máme na to jednoduchú pomôcku, ako trebárs tavné lepidlá, ktoré nám polepia aj kúsky nábytku, ktorý sme si nedávno kúpili v stavebninách a potrebujeme ho dostať do nejakého tvaru. Veď načo nám budú kúsky dreva, ktoré nám neslúžia na to čo by mali? Na to, aby na ne sadal prach? Určite nie. Tavnými lepidlami pospájame hravo všetky kúsky nášho budúceho nábytku bez toho, aby sme sa obávali, že pod ťarchou vecí sa nám rozpadne na márne kúsky.

Na plošné lepenie nestačí obyčajné lepidlo

Máte nápad spraviť na záhradke drevený prístrešok, ale neviete čím pospájať konštrukciu, aby na vás nepadla počas sedenie pri grile? Spoľahnite sa na PUR lepidlá. Metie vás to? Tiež vás napadol čistiaci prostriedok Pur? Nie, to nie je on. Jedná sa o lepidlo, ktorého funkciou je zabezpečiť materiál, tak aby na vás nespadol. Väčšinou sa používa na konštrukčné a montážne lepenie, ale priatelí sa aj s kamenným obkladom. Ak máte všetko polepené, tak poďte grilovať do nového prístrešku.

Scroll To Top