Free songs
Home / Komerčné články / Spodná bielizeň na všetky príležitosti
Spodná bielizeň na všetky príležitosti

Spodná bielizeň na všetky príležitosti

Podobne ako vzduch, ktorý dýchame a vodu, ktorú pijeme, tak aj spodná bielizeň je všadeprítomnou súčasťou života každého z nás, a my si to ani neuvedomujeme.

Niektoré doplnky tohto charakteru si zachovali svoj pôvodný štýl a tvar, pri určitých modeloch je to zasa výrazný posun v pred. Po vzore pánskych slipov sa začali objavovať nohavičky aj pre dámy. Obdĺžnikového tvaru, s nižším výrezom pre nohy, čo opticky predlžovalo ich líniu. Nohavičky so zvýšeným pásom poskytujú jeho plné a vysoké  pokrytie. Určite to nie je najatraktívnejší model, no pohodlie vám zabezpečí na 100 %. Zvodné krivky a jemný nádych zmyselnosti vyvolajú štýlové čipkované nohavičky. V prípade ich nosenia sa nemusíte obávať, že vám budú vyčnievať spod nohavíc, čo pri zvýšenom páse býva väčší problém. V každom prípade, ak nemáte vhodný tvar, ktorý by sa vám práve zišiel. Zvoľte si farebnú variantu v telových odtieňoch, ktoré všetko opticky zladia.

shutterstock_78888298

Ženská silueta je zachovaná

U používania a nosenia spodného prádla je dôležitá aj správna voľba materiálu. Dbajte na nie príliš tesné švy nohavičiek, ktoré by celkovú siluetu ženskej postavy nevhodne narušili. Noste moderné brazilky a určite sa vám to nestane. Je to typ „bokoviek“ s originálnou čipkou alebo bez. Nenechajte sa zmýliť týmto názvom. Myšlienka, ktorá vás napadla, nie je dôvodom pre toto pomenovanie. Nohavičky majú znížený pás a napriek tomu sedia na bokoch veľmi dobre.

Vrchný diel vám dodá lepší pocit

Celkovú ženskosť originálnej spodnej bielizni dodá vhodne zvolená podprsenka. Luxusné súpravy tohto odevu urobia ženu príťažlivou a vďaka „vychytávkam“ textilného priemyslu sa bude cítiť veľmi spokojne. Obľúbený efekt push up podprsenky je zárukou väčšieho sebavedomia pre ktorúkoľvek z vás. Nechajte sa okúzliť širokou ponukou a z pohodlia domova si zadovážte tento kúsok podmanivého odevu.

Scroll To Top