Free songs
Home / Komerčné články / Relax pomáha našej kráse

Relax pomáha našej kráse

Je všeobecne známe, že svoju krásu vnímame veľmi citlivo. Chceme sa jednoducho páčiť nielen mužom ale aj samy sebe. Často tak podľahneme vplyvu okolia a najmä reklamám a chceme sa tak prispôsobiť obrazu, ktorý je všeobecne považovaný za ideál.

Táto snaha je však často zbytočná, keďže nejde o skutočnú krásu, ale o dielo nielen šikovných vizážistov. Takmer všetky fotografie, ktoré vidíme okolo seba sú retušované, čím sa vytvára nereálny pohľad na ženskú krásu.

Buďte teda spokojná taká aká ste, ak si myslíte, že potrebujete schudnúť, nerobte to drasticky. Ani mužom sa veľmi nepáči ak sme len kosť a koža. Neraz nás však skôr trápi starnutie. Je to prirodzený proces a vyhnúť sa mu nedá, no je fakt, že niektoré z nás starnú akosi rýchlejšie.

Najväčším nepriateľom mladistvého vzhľadu je samozrejme stres. Vyhnúť sa mu však nedá, a tak by sme mali relaxovať tak často, ako sa len dá. Ak Vám ho pomáha odbúravať šport, len do toho. No možno Vám postačuje pokoj a šálka kvalitnej kávy v ruke. Pre jej kúpu sa nemusíte naháňať po obchodoch, široký výber nájdete aj na cafepoint.sk.

Stres nám však nespôsobujú len iní ale aj my samy. Ak neustále chodíte neskoro, na pohode Vám to rozhodne nepridá. Kúpte si radšej parádne hodinky DKNY, ktoré podčiarknu aj Vašu ženskosť.

Naša pleť však trpí nielen stresom, ale aj nesprávnou kozmetikou, tá je zväčša plná chemických látok, ktoré pleti neprospievajú. Ak sa neviete zbaviť nedokonalostí, vyskúšajte prírodnú kozmetiku, tá nezaťažuje pleť a je tak vhodná aj pre citlivú pokožku.

Scroll To Top