Free songs
Home / Tipy & triky / Prečo bývať v komplexe Premiére?
Prečo bývať v komplexe Premiére?

Prečo bývať v komplexe Premiére?

Hľadáte bývanie v Bratislave? Práve ste ho našli na internete! Bytový komplex Premiére ponúka všetko, čo od bývania očakávajú mladé mamičky, slečny či dámy. Aké sú teda výhody bývania v tejto novostavbe?

Finep – najväčší a úspešný

V prvom rade krátke predstavenie projektu ako takého a najmä spoločnosti, ktorá za ním stojí. Ide o Finep, českú developerskú spoločnosť s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na trhu s nehnuteľnosťami – nájdete ju na www.finep.sk. Ocenenie Developer roku, desiatky zrealizovaných projektov a viac ako 8500 nových bytov – aj to sú čísla, ktoré charakterizujú Finep. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku, kde táto najväčšia česká developerská skupina zrealizovala štvor-etapovú Jégeho alej a práve komplex Premiére.

Obytné jednotky variabilných rozmerov a podzemné parkovanie k tomu

Projekt Premiére predstavuje 23podlažný obytný priestor s bytmi, štúdiami, apartmánmi či kancelárskymi priestormi na prízemí. Dispozičné členenie obytných jednotiek je rôzne, podobne ako ich výmera. Môžete však počítať s priestorom od 32 až do 125m2. Naviac, každá z menovaných obytných variant disponuje vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou, ktoré okrem ďalšieho úžitkového priestoru ponúkajú perfektné výhľady na mesto. Navyše, tieto nové byty v Bratislave zahŕňajú aj parkovacie miesta v stráženej podzemnej garáži.

Skvelá lokalita

Nie len štandard bytového priestoru, ale aj lokalita je dôležitým činiteľom, ktorý pri kúpe bytu rozhoduje. Premiére je na tom aj v tomto smere veľmi dobre – nachádza sa v Starom Meste na Šancovej ulici, jednej z tepien hlavného mesta. Pár minút chôdze sú vzdialené nákupné centrá, oddychové zóny, obchody, zastávky MHD, reštaurácie a zdravotnícke či edukačné zariadenia. Prosto, všetko dôležité máte poruke. Takéto byty na predaj Bratislava už dlho neponúkala!

Scroll To Top