Free songs
Home / Komerčné články / Prečo by si váš podnik mal nechať vyhotoviť pečiatku?
Prečo by si váš podnik mal nechať vyhotoviť pečiatku?

Prečo by si váš podnik mal nechať vyhotoviť pečiatku?

V dnešnej dobe sa množstvo spoločností, prevádzok a firiem snaží posunúť svoje meno o level vyššie. Riešením sú napríklad rôzne propagácie prostredníctvom reklamných predmetov. Okrem iného, v súčasnosti si firmy dávajú vyhotoviť aj vlastné pečiatky. Prečo by ste to mali spraviť aj vo vašom podniku?

Je pečiatka povinná v prípade, že vlastníte firmu alebo ste živnostník? Podľa zákona nie, avšak odporúča sa to hneď z niekoľkých dôvodov. Bežne sa totiž stalo, že takýto človek bez vlastnej pečiatky sa nedostal ku svojím dokumentom na pošte alebo úradoch. Pečiatky od firmy Norpal sú skvelým riešením, pretože vyrábajú skutočne kvalitné produkty, ktoré sa oplatí zakúpiť do každej firmy.

Prečo by ste si mali zaobstarať pečiatky Norpal aj vy?

Jednoduché plnenie povinností

Vo väčšine prípadov ide o akúsi zvyklosť, kedy si ľudia myslia, že bez pečiatky to nepôjde. Ako sme si však už spomínali, súkromní podnikatelia túto povinnosť nemajú. Aj napriek tomu sa však vlastnú pečiatku oplatí zaobstarať. V prvom rade si zjednodušíte plnenie právnych povinností. To znamená, že namiesto vypisovania osobných údajov len použijete vlastnú pečiatku.

Čo sa týka právnych dokumentov, podnikateľ má povinnosť vypísať údaje, ako napríklad obchodné meno, sídlo podnikania, identifikačné číslo, označenie registra a výšku základného imania. V skutočnosti však môže súkromný podnikateľ všetko uviesť na svoju pečiatku a takýmto spôsobom si ušetrí čas aj energiu.

Uvádzanie pečiatky na faktúre

Čo sa týka vypisovania faktúr, v tomto prípade vám taktiež môže všetko uľahčiť pečiatka. Okrem iného, ak sa obávate, že výroba pečiatky je dlhodobá záležitosť a potrvá to aj niekoľko mesiacov, ste na omyle. Celá výroba môže potrvať aj pár hodín a vy tak dostanete do rúk skutočne kvalitný produkt. Pečiatky taktiež nie sú finančne náročne a máte si možnosť k nim zakúpiť aj príslušenstvo, ktoré budete potrebovať. Viac sa dozviete na tomto odkaze: https://www.norpal.sk/

Tak neváhajte a zaobstarajte si vlastné pečiatky aj vy. Rozhodne to neoľutujete.

Scroll To Top