Free songs
Home / Auto-moto / Jeep nie je len terénne auto
Jeep nie je len terénne auto

Jeep nie je len terénne auto

Hľadáte verného spoločníka, ktorý s vami bude chodiť na výlety a dá vám všetko, čo môže? Teraz nie je reč o novom partnerovi, ale o aute, ktoré rozhodne stojí za to. Ide o Jeep a jeho dva typy, ktoré sa dostávajú čoraz viac do popredia. O ich vlastnostiach a výhodách sa dozviete v tomto článku.

Jeep si každý predstavuje len ako terénne auto. Rozhodne to tak nie je. Toto vozidlo vám poslúži aj ako rodinné auto ale, samozrejme, o zábavu budete mať vždy postarané. Výhodou Jeepu je cena, ktorá je skutočne bezkonkurenčná a za tieto peniaze dostanete veľkú dávku spoľahlivosti v podobe štvorkolesového tátoša.

Ktoré dva typy Jeepu sú tie najviac odporúčané?

Jeep Compass

Bohatá výbava, prepracovaný interiér, ktorý je úplne nový, a tiež dizajn vás na aute Jeep Compass rozhodne poteší. Toto auto vyniká najmä inováciami, medzi ktoré v tomto prípade patrí rozpoznávanie značiek či inteligentný adaptívny tempomat. Jeep Compass je rozhodne aj rodinné auto a vašu rodinu dopraví kdekoľvek si budete želať. Má veľkorysí úložný priestor, elegantnú stredovú konzolu a jemné línie. Toto spoľahlivé auto vás poteší aj sedačkami, ktoré sú mimoriadne komfortné. Aj práve vďaka ním je Jeep Compass vhodným spoločníkom aj na dlhšie cesty.

Jeep Wrangler 4XE

Novinkou na trhu je elegantný Jeep Wrangler 4XE. Práve tento model je na predaj v rámci limitovanej edície 80.teho výročia Jeepu. Na výber máte z troch modelov, ktoré vám ponúkajú skutočne tie najlepšie jazdné vlastnosti. Jeep Wrangler 4XE má terénne pneumatiky, a tiež prednú off – roadovú kameru, ktorá zaznamená všetky zážitky s týmto kvalitným tátošom. Rozhodne vás poteší typický terénny dizajn auta, avšak rozhodne je to spoľahlivé vozidlo aj do mesta či na dlhšie cesty.

Preto neváhajte a vyberte si z ponuky áut značky Jeep aj vy. Rozhodne to neoľutujete, práve naopak. Zažijete množstvo zážitkov a bezpečných kilometrov na cestách.

Scroll To Top