Free songs
Home / Tipy & triky / Novú fotku na preukaz? Objednajte si ju jednoducho z domu ešte dnes!
Novú fotku na preukaz? Objednajte si ju jednoducho z domu ešte dnes!

Novú fotku na preukaz? Objednajte si ju jednoducho z domu ešte dnes!

Máte nový preukaz a potrebujete doň fotku? Fotografiu na preukaz si dnes dokážete vybaviť už za pár minút, a to z pohodlia domova. Ako na to?

Dnešný hektický a rýchly svet sa stará o to, že už nemáme čas ani na bežné veci. Maličkosti, ktorých vybavenie nie je zložité ani časovo náročné, neustále odkladáme na neskôr, keďže každý deň riešime oveľa dôležitejšie veci. Napríklad, potrebujete novú fotku na pas, občiansky preukaz, prípadne jeden z mnohých ďalších dokladov, ktoré v dnešnej dobe vlastníte. Práve vybavenie takejto maličkosti, akou je fotka na preukaz, je činnosť, ktorá je pre mnohých z nás mimoriadne otravná. A akosi si na ňu nikdy nevieme nájsť čas. Problém je v tom, že doklady, na ktorých musíte mať svoju vlastnú fotku, často využívate každý deň a bez aktuálnej fotografie sú neplatné. Ste tak nútený vybaviť si fotku čo najskôr, ale táto povinnosť sa bije s tým, že kvôli fotografii by ste museli vyjsť von do zimy a snehu, ísť do mesta a niekde si nechať fotku vyrobiť. Ak túto situáciu verne poznáte aj vy, nasledujúca služba bude ako stvorená pre vás.

Fotka do preukazov online

Fotografia na vodičský preukaz, fotografia na pas, prípadne fotka do iného dokladu je dnes maličkosťou, ktorú si viete vybaviť aj z pohodlia domova za pár minút. Stačí navštíviť web Empikfoto, kde si môžete nechať vyrobiť online fotky do preukazov alebo na diplomy. Stačí pridať vhodný súbor, vybrať veľkosť preukazovej fotografie, ktorá má najčastejšie rozmery 3,5 x 4,5 cm alebo 4,5 x 6,5 cm a následne si fotky objednať. Fotky do preukazov sú tlačené na lesklé a vysokokvalitné papiere výrobcov Kodak a Fuji. Vaše fotografie si tak veľmi rýchlo objednáte a rovnako rýchlo vám budú aj doručené. A to všetko z vašej obývačky a bez zbytočného vybavovania. Ušetríte takto peniaze a čas, ktorý by ste strávili vybavovaním fotografií niekde v meste. Výhodná služba, ktorá sa skutočne oplatí!

 

Scroll To Top