Free songs
Home / Auto-moto / Zháňate ubytovanie a k tomu prenájom auta? Car rental vám zaistí oboje
Zháňate ubytovanie a k tomu prenájom auta? Car rental vám zaistí oboje

Zháňate ubytovanie a k tomu prenájom auta? Car rental vám zaistí oboje

Nielen cudzinci a zahraniční turisti, ktorí radi putujú po zaujímavých miestach nezávisle na cestovných agentúrach a profesionálnych sprievodcoch, ale aj samotní občania Slovenska sa často dostanú do situácie, kedy si musia akútne či s predstihom automobil požičať. Car rental Poprad garantuje včasnú rezerváciu požičania automobilu nielen v danej triede, ale ručí za konkrétny typ auta, aké si objednáte. V rámci termínu si zadajte dopyt cez webové stránky a bude vám ponuka špecifikovaná. Po prílete na niektoré zo slovenských letísk alebo na dané miesto na Slovensku na vás bude objednané vozidlo čakať.

K půjčenému autu môžete mať aj strešný nosič alebo detskú autosedačku

Vozidlo si v rámci služobnej, pracovnej alebo súkromnej ​cesty užívate a v momente, kedy už vozidlo nebudete chcieť používať, prenájom ukončíte, vozidlo vrátite na danom mieste na Slovensku a ako bonus – zaplatíte cez platobný terminál. Žiadne rozmieňanie peňazí, hľadanie otvorenej zmenárne, banky ani bankomatu. Zaplatíte jednoducho on-line. Bezpečným prevodom peňazí cez elektronický terminál sa vyhnete množstvu komplikácií. Požičovňa Car rental Poprad disponuje ešte ďalšími zaujímavými doplnkovými službami. Vy si tak môžete požičať automobil aj s vodičom, môžu vám pomôcť s vybavením letiskového transferu, prípadne vám vybaví auto komfortnými doplnky – strešným boxom alebo autosedačkou pre deti, nosičom bicyklov a podobne.

V rámci prenájmu auta môžete využiť aj pridružené služby motoristom, ktorí túžia po príjemnom ubytovaniu na Slovensku. Vďaka prepojeniu Car rental Poprad s prenajímateľom ubytovacieho zariadenia je ubytovanie v súkromí o niečo lacnejšie, než keby ste si zháňali ubytovanie zvlášť. Spríjemnite si svoj pobyt na Slovenskom využitím spoľahlivých služieb Car rental Poprad. Uvidíte, že nebudete ľutovať!

Scroll To Top