Free songs
Home / Móda a krása / Narovnať vlasy vám pomôže žehlička s keratínom

Narovnať vlasy vám pomôže žehlička s keratínom

Dali ste v dnešnej ekonomicky nepriaznivej dobe kaderníka na zoznam vecí, ktoré si odpustíte? Lenže čo s neskrotnými vlasmi, ktoré sú ako krep, či sa točia bez toho, aby sme to chceli? Narovnať vlasy dokážete s dobrými pomocníkmi aj doma. A ani sa nemusíte báť, že si ich nenávratne zničíte.

Správna žehlička na vlasy narovná bez toho, aby ich poškodila

Zabudnite na staré žehličky na vlasy. Moderné žehličky sa vedia k vlasom chovať šetrne. Po akej siahnuť? Riešením je parná žehlička na vlasy. Oplatí sa vybrať si dobrú značku, ktorá je zárukou kvality. Je to napríklad BaByliss či L’Oréal Professionnel. Rovnaké používajú profi kaderníci. Vďaka zľavám počas Black Friday na notino.sk si ich budete môcť kúpiť dokonca lacnejšie. Tak túto výhodnú akciu nepremeškajte.

Čo dokáže parná žehlička?

Nemusíte sa báť, že vám vysuší vlasy. Práve naopak. Vďaka pare má opačný efekt a vlasy hydratuje. Je teda k vlasom šetrnejšia ako bežné žehličky na vlasy. Jedným prístrojom máte možnosť obvykle vlasy nielen narovnať, ale aj krásne zvlniť. Avšak do poslušných prameňov. Vyžehlené vlasy vypadajú prirodzene, zdravo a sú krásne hebké. Vlasy šetrí aj keramický povrch žehličiek na vlasy. Tie staré už skutočne nepoužívajte. Výrobcovia spotrebičov pre krásu dnes chránia každý z našich vláskov na hlave. Stačí dať šancu modernej technike.

Vyrovnajte svoje vlasy s dlhodobým účinkom

Narovnali ste si vlasy, ale stačilo mierne vlhké počasie a krásne rovné vlasy si zase robia čo chcú? Pomôže vám žehlička na vlasy s keratínom. Keratín je proteín prirodzene sa vyskytujúci v našich vlasoch či nechtoch. Čím máme viac keratínu, tým máme rovnejšie vlasy. Vlasom ho je však možné pridať i v podobe kozmetiky. Keratín na vlasy zaistí, že naše vlasy budú vyhladené, zregenerujú sa, a bude tiež chrániť našu farbu pred vyblednutím. Pre dlhodobý účinok sa používa tzv. brazílsky keratín. Ten sa správne aplikuje za pomoci žehličky na vlasy. Potom je účinok dlhodobý a vydrží 3 až 4 mesiace. Môžete však používať aj vlasovou kozmetiku s keratínom. Tá sa nezažehľuje. Je vhodným doplnkom po aplikácii brazílskeho keratínu.

Scroll To Top